Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Fotografia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapraszam miłośników fotografowania. To moje hobby na emeryturę. Mam Canona EOS 450D i obiektywy canon 15-85 IS USM oraz canon 55-250 IS.
Zgłaszam się jako miłośniczka fotografowania. Mam Panasonica.
Minolta DiMAGE A2 - stara ale jara Smile
Oj dużo razem przeszliśmy...
Canon 40D - niestety ostatnio zbyt dużo czasu spędza w torbie
moje "pstrykacze" na dnie szafy wraz z szałem na cyfrówki Practica MTL 5 , na chwilę obecną "molestuje" Canona 550D
Aparat to nie wszystko; ważniejszy jest obiektyw. Jakich szkiełek używasz?
zgadzam się z Tobą (ludzie robią błąd inwestując w drogi aparat a obiektyw byle jaki ) , dodam że dla mnie prócz szkieł ważna jest również jasność obiektywu moje obiektywy to głównie canonowskie ( nie mam jakiś zboczeń na tym punkcie tak wyszło ) 50mm f/1,8 , 18-55mm f/2,8 oraz ciut przyciemny jak dla mnie 24-105mm f/4 i poluje na tzw. okazje 70-200 f/ 2,8 max (przysłona) póki co cena mnie paraliżuje Cool
I słusznie; uważam, że tylko dedykowane obiektywy gwarantują najlepszą współpracę z body..mnie na razie wystarcza 15-tka... z powodu kąta widzenia - do pomieszczeń - ale po za tym świetnie ostrzy.( reszta leży w kącie ). Dasz radę dźwigać to wszystko i jeszcze statyw ? Huh

Zgłaszam się i ja Wink Posiadam Canona SX30 Wink Niestety ostatnio weny brak do fotografii
Ulencja z racji , że nie utrzymuje się z fotografii nie mam konieczności dżwigania wszytkich obiektywów i statywu ze sobą , jak mam temat na zdjęcia to zwykle można przewidzieć jaki obiektyw będzie potrzebny , aczkolwiek czasami są spontaniczne przypływy pomysłów że czegoś zabraknie
Stron: 1 2 3