Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Singlowe Podróże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
nieważne gdzie ważne jak i ważne z kim i ważne jak szybko.
(02-06-2013, 19:50)mari1199 napisał(a): [ -> ]Witam,
No i jak sobie poczytałam te wpisy to już sama nie wiem jak powinnam podchodzić do wyjazdów singli. Czy mając te 40 wiosenek na karku nie będę się czuła jak dzieciak wśród 60-cioparo letnich księgowych?
Pozdrawiam
Marii

No, może nie są tu tylko faceci 60 plusSmile
A co do Biebrzy...byłem na spływie tratwami po Biebrzy, hm, zagotowałem się czytając, że Biebrza, to nuda...no cóż jedni wolą piękno natury, śpiew niezliczonej ilości ptaków, a inni wrzawę np. na Sopockim molo, wszystko jest dla ludziSmile
Byłam kiedyś nad Biebrzą i polecam wszystkim. Prawdziwa natura.
(08-08-2013, 18:29)Dorota 70 napisał(a): [ -> ]Byłam kiedyś nad Biebrzą i polecam wszystkim. Prawdziwa natura.

Dolina Biebrzy, to raj dla fotografów, tych mikro i makro, raj dla ornitologów, bo tu jak mało gdzie rankiem można usłyszeć cały zegar budzących się gatunków ptaków.
A dla zwykłego zmęczonego codziennością mieszczucha, oderwanie od rzeczywistości i nawyk wracania tam do końca życia, choć na 1 dzień w rokuSmile

pestka

No tak, wyrwanie się z miejskiej dżungli i już dla niektórych problem bo dookoła przyroda i co tu robić.
Hehe racja Smile ludzie tak są przywiązani do miasta że czasami nie mogą się odnaleźć jak gdzieś wyjadą w takie rejony Smile
Czy ten link działa jeszcze? Ładuje mi się początkowa strona a potem to już nic nie działa :-(
Pozdrawiam
Iza
(21-04-2013, 21:42)Maxy napisał(a): [ -> ]
(21-04-2013, 18:14)Truskaweczka napisał(a): [ -> ]
(18-04-2013, 21:29)Maxy napisał(a): [ -> ]
(18-04-2013, 20:31)Truskaweczka napisał(a): [ -> ]Ustka i Biebrza nuda....

A kiedy byłaś w Ustce i nad Biebrzą?

pozdro
Maxy
znajomi byli
ustka dla starszych a dla szukajacych ciszy

Wprost uwielbiam wypowiedzi i komentarze oparte na doświadczeniu innych ludzi... to niesamowite, że potrafisz skrytykować jakieś miejsce nie będąc tam... to trochę tak, jakby nie lubić jeść pomarańczy nigdy żadnej nie próbując, ale cóż... chyba coraz częściej tak bywa, że ludzie wypowiadają się na tematy o których gdzieś słyszeli, bo tak najłatwiej...

pozdrawiam
Maxy

Truskaweczka uczy się od polskich polityków. Oni też tak potrafią.
Bardzo fajne te Biebrzowe przygody, tak trzymać!
dobrze wspominam spływ kajakowy Brdą z zeszłego roku, tereny jeszcze dzikie, nocowaliśmy w lesie, innych ludzi zero Smile
Stron: 1 2 3 4 5