Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Rower
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Miłośnicy 2 kółek - łączmy się Smile
się dołączam Smile długo jeździsz? na czym? gdzie?
Do pracy i rekreacyjnie - Rower trekkingowy Gudereit - solidny sprzęt Smile
hej...

mój jest właśnie w naprawie... zerwałem kilka szprych w tylnim kole...
sam nie wiem jak to możliwe, ale to stary złom już jest i niezbyt markowy, więc i tak dobrze, że mi rama nie pękła Wink

pozdro
Maxy
(31-07-2012, 14:26)Maxy napisał(a): [ -> ]hej...

mój jest właśnie w naprawie... zerwałem kilka szprych w tylnim kole...
sam nie wiem jak to możliwe, ale to stary złom już jest i niezbyt markowy, więc i tak dobrze, że mi rama nie pękła Wink

pozdro
Maxy

mój rower już ma parę ładnych lat - kupiłem 3lata temu go okazjonalnie od sąsiadki za 300zł - ale warto było Smile
(31-07-2012, 14:45)Mario napisał(a): [ -> ]
(31-07-2012, 14:26)Maxy napisał(a): [ -> ]hej...

mój jest właśnie w naprawie... zerwałem kilka szprych w tylnim kole...
sam nie wiem jak to możliwe, ale to stary złom już jest i niezbyt markowy, więc i tak dobrze, że mi rama nie pękła Wink

pozdro
Maxy

mój rower już ma parę ładnych lat - kupiłem 3lata temu go okazjonalnie od sąsiadki za 300zł - ale warto było Smile

...dzisiaj odebrałem rowerek od mechanika i wieczorkiem zaliczyłem małą traskę
i przewrotkę Wink kurka jak mnie pamięć nie myli (a z tym może być już różnie) ostatni raz zaliczyłem glebę na rowerze gdzieś w okolicach szkoły podstawowej... starzeję się chyba Wink
nigdy w życiu nie miałem na głowie rowerowego kasku... a po dzisiejszym locie przez kierownicę zaczynam się zastanawiać nad taką inwestycją...

no cóż, jutro do pracki rowerkiem, będzie fajnie.... Big Grin
również dołaczam do rowerowej ekipy - preferuje leśne szaleństwa a także wypady nad morze na pifffko i powrót pod stromą , niekończącą się góre - jest mocccc Tongue
ja też mam rower trekkingowy, jeżdżę dopiero od tej wiosny i przez półtora miesiąca nakręciłam jakieś 200 km, co jak na nowicjuszkę to chyba nieźle Tongue

W ten piątek może też do pracy wybiorę się moim rumakiem hehe Smile
Spoko DeeDee - tak trzymać! Smile Ja codziennie do pracy po 20km robię Smile
20 km w jedną czy suzamen ?
Stron: 1 2 3