Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: i motocykle :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
ciekawe czy ktoś z forumowiczek i forumowiczów lubi ten "środek transportu" Smile
w moim przypadku lubię to zbyt mało powiedziane Big Grin
no to chyba dopiszę te "i motocykle" Wink w nazwie działu...
DeeDee drapnęłaś ten temat więc spytam śmigasz moto jak tak to jakiej kategori ?
Hej venus, sorry, że nie kontunuowałam tematu, ale pomyślałam, że skoro jest po sezonie to nie ma sensu.

Jeszcze nie śmigam na moto, jeździłam jako plecak, w lipcu robiłam kurs na moto, w połowie którego miałam nieszczęśliwy upadek i zerwałam więzadło w kolanie.

Mimo to nadal myślę, żeby dokończyć kurs i w przyszłości śmigać na swojej maszynce Smile

Venus, powiedz od jak dawna jeździsz i czym??

DeeDee

P.S. a propos kolana - jest już prawie sprawne Smile
śmigam 11-sty sezon z wielką słabością do motocykli sportowych , choć wraz z wiekiem przymierzam się do motocykla turystycznego , w tym sezonie na jesienne dni nabyłam drugi motocykl ponieważ chcę spróbować swoich sił w terenie i póki co jest superrrrr . Sezon na szosie się kończy wraz z mikołajami czyli po 6stym grudnia - chyba że pogoda nadal jest piękna i temperatura znośna to nie ma końca sezonu .
Pozdrawiam i życzę wymarzonej maszyny !
wow, jestem pod wrażeniem! okazało się, że też mam słabość do sportowych jeśli chodzi o ich wygląd, ale wszystko wskazuje, że turystyk będzie dla mnie lepszy bo od lansu w mieście wolę wycieczki motocyklowe.

Myślałam, żeby zacząć od 500-tki ale po upadku trochę się przestraszyłam i chyba zacznę od czegoś malutkiego (250-tki).
Zresztą zobaczę - na razie jest dla mnie ważnym zrobić kurs w dobrej szkole, bo ta poprzednia to masakra - instruktor był właściwie nieobecny Undecided


krąży taka powszechna opinia "plastik fantastik i 200 po mieście " ja swój użytkuje głównie turystycznie , jedżę także na zloty i moja mega słabość to tor dlatego też nie mogę rozstać się z supersportem . Co do Wa-wy uczestniczyłam swego czasu (jakieś 5-lat wstecz) w warsztatach z mechaniki motocyklowej do Pro-motora wiem że prowadzą kursy , szkolenia i doszkalania , P.Marek jest bardzo wymagający ale to potem procentuje , jeśli chcesz mogę podytać znajomych jaką szkołę polecają .
A odnośnie wyboru moto jeśli nie czujesz się na siłach po wstępnych jazdach na kursie proponuje zakup 250R , 250ZX , z kolei jesli chodzi o 500 to na pierwsze moto sporo dziewczyn użytkuje Gs 500 , Cb 500 . Najważniejsze to kierowca prowadzi moto a nie na odwrót . Życzę sukcesów Undecided
hej venus, dzięki za rady Smile cieszę się, że znalazłam tu motomaniaczkę, myślę, że nie raz do Ciebie napiszę w tej sprawie. Należysz do jakiegoś bractwa lub stowarzyszenia?
Co do szkół to okazało się, że moja dzielnica to zagłębie motocyklowe i mam w promieniu 500 metrów dwie szkoły, które się w kat. A specjalizują.
Ale oczywiście każde rady dobrze widziane, jak masz cynk kto jest dobry to będę wdzięczna Smile

mi również miło że jest tu motofanka - z racji na upartą formę niezależności , wolności jak zwał tak zwał ( hihihi) nie należę do żadnego bractwa ani stowarzyszeń mimo wielu propozycji - uważam że ważne jest dla mnie jeżdżenie niż pokazywanie się tu i tam z naszywkami Wink Z miłą chęcią odpowiem Ci na każde pytanie w tej dziedzinie . Pozdrawiam serdecznie , byle do wiosny Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6