Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: LATO W MRZEŻYNIE - lipiec 2022
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.

Czy wybiera się ktoś może z województwa łódzkiego (Bełchatów, Piotrków, Radomsko i okolice) do Mrzeżyna na turnus od 16 do 23 lipca?
Chętnie zabrałabym się z kimś uczestnicząc w kosztach podróży.
Wypoczynek nad Bałtykiem w urokliwym Mrzeżynie - kto chętny?

Zapraszamy w lipcu (wolnych miejsc już coraz mniej):
https://singlerelax.pl/dla-singli/wakacj...ezyno.html
a chętnych na sierpniowy wyjazd do Mrzeżyna - zapraszam do tego wątku:

https://forum.singlerelax.pl/thread-2325.html
(19-05-2022, 07:15)Paula1984 napisał(a): [ -> ]Witam.

Czy wybiera się ktoś może z województwa łódzkiego (Bełchatów, Piotrków, Radomsko i okolice) do Mrzeżyna na turnus od 16 do 23 lipca?
Chętnie zabrałabym się z kimś uczestnicząc w kosztach podróży.

Cześć Paula. Ja jadę do Mrzeżyna z Sosnowca. Miałem jechać pociągiem do Koszalina a potem PKSem, ale może się zdecyduję jechać samochodem. Żeby to miało jakiś sens musiałbym mieć ze dwie osoby które by się ze mną zabrały, i się dołożyły do paliwa. Czy kwota 100 zł dołożenia się do paliwa jest dla ciebie ok? Z Łodzi do Mrzeżyna jest około 500 km a mój samochód pali około 8 l na 100 km. Z jakiego dokładnie miasta chcesz jechać? Czy dużo musiałbym nadłożyć żeby cię zabrać spod domu? To wszystko jest aktualne gdybym miał jeszcze jedną osobę która by chciała się zabrać do Mrzeżyna.
Jadę z Kielc przez Piotrków Bydgoszcz i dalej w str Mrzeżyna jedną osobę mogę jeszcze zabrać pcpakemon
Jadę z Kielc przez Piotrków Bydgoszcz i dalej w str Mrzeżyna jedną osobę mogę jeszcze zabrać pcpakemon kontakt Messenger fb PCPakemon
Cześć, Jadę z Sosnowca przez Częstochowę, Piotrków, Toruń, Bydgoszcz do Mrzeżyna(16 lipca). Mogę zabrać jeszcze jedną osobę
Wybieram się do Mrzeżyna na turnus od 16 do 23 lipca, z województwa w-wa zachodnia (Ożarów Mazowiecki, Błonie, Sochaczew). Chętnie zabrałabym się z kimś, również wchodzi opcja zebrania grupy (dysponuję autem) do udziału w kosztach podróży.
Pozdrawiam'
Ja też wybieram się na wakacje do Mrzeżyna. Bardzo się cieszę i dni już odliczam. Będę jechał PKP; nocnym pociągiem z Zawiercia do Kołobrzegu a dalej to już busik. Jeżeli ktoś ma ochotę przyłaczyć się prosze o wiadomość. Lubię podózować Kolejami Państwowymi, zawsze bez mandatów, pewnie, tanio i na czas dowiozą do celu Smile. Do ZOBACZENIA Smile
Marek a znalazłeś jakieś połączenie z powrotem?
Stron: 1 2