Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: LATO W BIESZCZADACH - lipiec 2022
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, czy jedzie ktoś samochodem z Białegostoku lub okolic do Ustrzyk Górnych na lipcowy turnus? Oczywiście dokładam się do kosztów dojazdu.
Na letnie wędrówki bieszczadzkimi szlakami zapraszamy W LIPCU do Ustrzyków Górnych, gdzie tuż za hotelem szemrze malownicza rzeka Wołosatka oraz gdzie można zrelaksować się po aktywnym wypoczynku - w saunie zewnętrznej lubi bani!!

A po więcej szczegółów tego wyjazdu zapraszam tu:
https://singlerelax.pl/dla-singli/lato-2...czady.html
a temat odnośnie TURNUSU SIERPIOWEGO jest tutaj:
https://forum.singlerelax.pl/thread-2322.html
Wybiera się ktoś z Krakowa ? ... może pojedziemy kupą ?
Cześć,
wybieram się w Bieszczady w lipcu. Wyruszam z Warszawy. Czy może ktoś orientuje się jaki jest najlepszy dojazd transportem zbiorowym? Najlepiej bezpośrednio do miejsca docelowego? Szukam w internecie, ale niestety znajduję trasy z przesiadkami i najkrócej chyba 12 godzin jazdy...

Pozdrawiam,
Doris
Ja się wybieram na ten turnus. Jadę samochodem. Tyle, że spod Warszawy. Ale mogę podjechać do Otwocka, względnie Falenicy. Nie jeżdżę ostro, więc przewiduję trasę na ok 6 godzin (z jakąś przerwą na rozprostowanie nóg).
bezpośrednio z Warszawy Zach. Flixbus i Neobus
(06-06-2022, 21:08)Doris1 napisał(a): [ -> ]Cześć,
wybieram się w Bieszczady w lipcu. Wyruszam z Warszawy. Czy może ktoś orientuje się jaki jest najlepszy dojazd transportem zbiorowym? Najlepiej bezpośrednio do miejsca docelowego? Szukam w internecie, ale niestety znajduję trasy z przesiadkami i najkrócej chyba 12 godzin jazdy...

Pozdrawiam,
Doris

Bezpośrednio Flixbus (wyjazd ok. godz. 23 z W.Zach. i Neobus wyjazd ok 9:00 też z W.Zach.)
Dziękuję wszystkim za odzew Smile
Flixbus widziałam, ale jedzie 12h... Wink
Muszę jeszcze sprawdzić Neobus.
(06-06-2022, 23:52)Mobilny.artur@gmail.com napisał(a): [ -> ]Ja się wybieram na ten turnus. Jadę samochodem. Tyle, że spod Warszawy. Ale mogę podjechać do Otwocka, względnie Falenicy. Nie jeżdżę ostro, więc przewiduję trasę na ok 6 godzin (z jakąś przerwą na rozprostowanie nóg).

Witaj, jeśli masz miejsca to może zabrałbyś 2 atrakcyjne singielki? Wink
Stron: 1 2 3