Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: MAJÓWKA W SZCZECINIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wiesz, że Szczecin to jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce?

Właśnie tu będziemy bawić się i wypoczywać podczas tegorocznej singlowej majówki - dołączysz do nas?

A po szczegóły atrakcji przewidzianych na ten wyjazd klikaj tu:
https://singlerelax.pl/dla-singli/majowk...zecin.html
Dzień dobry Znajomym i Nieznajomym. Zapraszam do Szczecina. Miasta wody i przecudnej urodyWink. Morza tu nie mamy, ale akwenów wodnych pod dostatkiem posiadamy (Odra, Duńczyca, jeziora w obrębie miasta). Nawet plaża w centrum miasta jest i nocą można potańcować jeśli pogoda sprzyja oraz niejeden napój z palemką skosztować. Poza tym warto poznać gród dynastii Gryfitów i jego atrakcje. Hotel macie "zaklepany" super. Blisko dworca PKP, a pociągów nie słychać. I klub nocny w podziemiach. Zjeżdżasz windą na sam dół i suchymi Wink nogami wywijasz na parkiecie. Jak to w naszym mieście mówią: "To lecim na Szczecin". Do widzeniaSmile
Cześć. Uczestnicy Majóweczki w Szczecinie, jeżeli przyjedziecie pociągiem, odbiorę z dworca PKP te osoby, które będą miały ochotę na moje towarzystwo w drodze do hotelu. Miejscami mamy w mieście trochę remontów drogowych, więc nie polecam taxi, bo pod sam dworzec nie podjedzie. Jeśli na skróty to ze mną. "Kto drogi skraca ten do domu na noc nie wraca". Szczecin to moje miasto rodzinne - do hotelu trafimy. Na balety chodziłam też do Tanga. Jak by co proszę pisać na forum. Do miłego.
PS Oczywiście samemu też można dojść ok. 10-15 minut.