Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: MIELNO - lipiec i sierpień 2021
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Do Mielna zapraszamy na wakacyjne pobyty - w lipcu i w sierpniu Smile

Głównym punktem programu będzie oczywiście słodkie lenistwo na plaży oraz relaks w basenie i jacuzzi, ale nie zabraknie także wspólnego zwiedzania okolic i wesołych wieczorów integracyjnych - po więcej szczegółów zapraszam tu:
https://singlerelax.pl/dla-singli/wakacj...ielno.html
Jadę z okolic Poznania w dniu 17.07 - mam 3 [4] wolne miejsca w samochodzie. Może znajdzie się ktoś chętny na wspólną podróż???
Witam
Wybieram się do Mielna w terminie sierpniowym, czy ktoś może jedzie ze Śląska lub okolic i mógłby mnie zabrać choćby w jedną stronę ...Smile
Taka cisza tu, że mam wrażenie że wszyscy jadą do Ustki w lipcu...pomyślałbym nad zmian turnusu ale za młody jestem tam ..Smile
Hej. W przyszłą sobotę koło 15.20 będę w Koszalinie. Czy jest opcja zabrać sie z kims na te ostatnie kilkanaście kilometrów podróży? ?
(06-07-2021, 17:24)Aneta _W napisał(a): [ -> ]Hej. W przyszłą sobotę koło 15.20 będę w Koszalinie. Czy jest opcja zabrać sie z kims na te ostatnie kilkanaście kilometrów podróży? ?

To znaczy 17.07....??? Będę jechał z Ustki do Mielna mogę zabrać bez problemu kont1kt na FB/messenger PAKEMON PAN...
(06-07-2021, 20:07)Pakemon napisał(a): [ -> ]
(06-07-2021, 17:24)Aneta _W napisał(a): [ -> ]Hej. W przyszłą sobotę koło 15.20 będę w Koszalinie. Czy jest opcja zabrać sie z kims na te ostatnie kilkanaście kilometrów podróży? ?

To znaczy 17.07....??? Będę jechał z Ustki do Mielna mogę zabrać bez problemu kont1kt na FB/messenger PAKEMON PAN...

Mam pytanie czy jedzie Pan może przez Śląsk i po drodze byłby Pan tak uprzejmy i mnie zabrał z sobą ??? Oczywiście będę partycypował w kosztach dojazdu ..Napisałem wiadomość prywatną, ponieważ nie wiem jak często "odwiedza" Pan forum a chciałbym już nie myśleć jak dojechać tylko móc się cieszyć z cudownych chwil, które będę mógł z Wami spędzić .i już nie mogę się doczekać!
Pozdrawiam
Marek z Zawiercia
(06-07-2021, 20:07)Pakemon napisał(a): [ -> ]
(06-07-2021, 17:24)Aneta _W napisał(a): [ -> ]Hej. W przyszłą sobotę koło 15.20 będę w Koszalinie. Czy jest opcja zabrać sie z kims na te ostatnie kilkanaście kilometrów podróży? ?

To znaczy 17.07....??? Będę jechał z Ustki do Mielna mogę zabrać bez problemu kont1kt na FB/messenger PAKEMON PAN...
Super Smile Bardzo dziękuję. Aneta Woch z Raciborza Smile znajdziesz mnie bez problemu na Facebooku.
Witam, również wybieram się do rozrywkowego Mielna, gdzie jest podobno bardzo wiele fajnych imprez w terminie sierpniowym. Z kim jeszcze zobaczę się i poznam za niecały miesiąc?
Pozdrawiam Smile
(09-07-2021, 15:19)Martusia86 napisał(a): [ -> ]Witam, również wybieram się do rozrywkowego Mielna, gdzie jest podobno bardzo wiele fajnych imprez w terminie sierpniowym. Z kim jeszcze zobaczę się i poznam za niecały miesiąc?
Pozdrawiam Smile

Hej,
Wybieram się do Mielna w sierpniu Smile
Stron: 1 2 3 4