Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: USTKA - sierpień 2021
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wyjątkowo długi - bo aż 11-dniowy pobyt nad Bałtykiem Smile

Kto chętny - zapraszamy - i szybko rezerwować polecamy - bo wolnych miejsc coraz mniej mamy!

klikaj tu - po szczegóły wyjazdu:
https://singlerelax.pl/dla-singli/wakacj...morze.html
Kto się pisał na Ustkę w sierpniu ?
Może wspólny dojazd ?
(05-03-2021, 12:42)basia d napisał(a): [ -> ]Kto się pisał na Ustkę w sierpniu ?
Może wspólny dojazd ?
Jadę z okolic Poznania - mam 3 [4] wolne miejsca w samochodzie. Może znajdzie się ktoś chętny na wspólną podróż???
(12-03-2021, 15:46)Sławomir napisał(a): [ -> ]Jadę z okolic Poznania - mam 3 [4] wolne miejsca w samochodzie. Może znajdzie się ktoś chętny na wspólną podróż???

Witam
Ja jadę z Namysłowa więc do samego Poznania mam spory kawałek Smile
I wygląda na to że pojadę pociągiem jak nikt z okolicy się nie zapisze na ten turnus Smile
Pozdrawiam
W Kościanie lub Środzie Wlkp. mogę Cię przejąć... Z mną jedna przesiadka. A PKP ile przesiadek???
(16-03-2021, 16:20)Sławomir napisał(a): [ -> ]W Kościanie lub Środzie Wlkp. mogę Cię przejąć... Z mną jedna przesiadka. A PKP ile przesiadek???
Dzięki Smile
naradzam się z koleżanką może od niej pojedziemy razem ale jeszcze raz dziękujęSmile
Ja jestem z Bydgoszczy to chetnie bym się po drodze zabrał ale nie wiem jaka trasą jedziesz.
Wiadomość powyższa do Sławomira
Stron: 1 2 3