Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: najlepsze zabawy integracyjne na 1 dzień pobytu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam
(01-07-2020, 16:31)turysta napisał(a): [ -> ]Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam

Dzień dobry. Ustalenie zabawy które pomogą integrować grupę to świetny pomysł może pomóc wstrzelić się w preferencje uczestników wyjazdów. Ja lubię puzzle i jestem ciekaw ile singli podziela moje zainteresowania. Pomysł ten może być świetną inspiracją dla Opiekunów wycieczek Smile
(01-07-2020, 20:24)Marek___x napisał(a): [ -> ]
(01-07-2020, 16:31)turysta napisał(a): [ -> ]Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam

Dzień dobry. Ustalenie zabawy które pomogą integrować grupę to świetny pomysł może pomóc wstrzelić się w preferencje uczestników wyjazdów. Ja lubię puzzle i jestem ciekaw ile singli podziela moje zainteresowania. Pomysł ten może być świetną inspiracją dla Opiekunów wycieczek Smile

Zgadza się panie Marku, tego typu zabawy mogą świetnie wypełnić luki w napiętym programie pobytowym. Myślę, że ten wątek dyskusji może walnie przyczynić się do poprawienia relacji między uczestnikami turnusu. Osobiście wolę zabawy typu flirt towarzyski, ale dobre puzzle z widokiem np motyla tropikalnego mogą sprawić także dużą przyjemność.