Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nad morze jedziemy mili Single, nad morze Smile
Kto lubi i kto może, kto się wirusa nie obawia - ten super wyjazd sobie sprawia:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...awowo.html

Asia zaprasza, bo wyjazd ten planuje i z radości aż rymuje!! Wink

A co tam będzie?
Morze oczywiście będzie i piękna plaża i piasek wszędzie...
I woda słona i cudne wieczory oraz spacery wśród szumu fal - gdy nie pojedziesz, będzie Ci żal Wink
Dzień dobry, skąd jedziecie? trochę nieśmiały jestem i mam obawy przed wyjazdem.
pozdrawiam
Witam. Ja jadę ze Śląska i też we mnie pojawia się niepewność i lęk jak się odnajdę na tym weekendzie. Jak dotąd rzadko korzystałem z takich możliwości spędzania czasu, ale trzeba spróbować i być dobrej myśli ...Smile
A czy może się ktoś wybiera wcześniej ? bo zamierzam tak zrobić
Do zobaczenia nad morzem ..Smile
Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): [ -> ]Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !
(02-06-2020, 09:45)Damianos napisał(a): [ -> ]
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): [ -> ]Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !
(02-06-2020, 09:45)Damianos napisał(a): [ -> ]
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): [ -> ]Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !

..widzę że macie "doświadczenie" singlowe, bardzo się cieszę, będę liczył na Wasze zaopiekowanie i pomoc abym mógł pokonać swój niepokój, zwalczyć nieśmiałość i jakoś odnaleźć się w grupie...
Do zobaczenia
A ja jadę z okolic Olsztyna. Do zobaczenia nad morzem, lub gdzieś po drodze.
Cześć! Jadę z Jarocina (wielkopolska, stolica rocka). Czy ktoś będzie może podążał tą trasą? Mogę też się dosiąść w okolicy. Może jakieś propozycje?
Moi drodzy. Tak pomyślałem sobie o rozrywkach podczas wyjazdu. Proponuję partyjkę Bingo w klubokawiarni wieczorem. Co Państwo o tym myślą?
Pozdrawiam z Podlasia z krainy Żubra.
Stron: 1 2 3