Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Jastarnia 3 - 10. 08
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Jadę do Jastarni własnym samochodem. Nie jest wielki ... Toyota Yaris, ale bez problemu dojedzie. Wyjeżdżam z Przedborza w województwie łódzkim i kieruję się na Łódź, Toruń i od razu na Puck, żeby ominąć Bydgoszcz i Trójmiasto. Może ktoś chce się zabrać?
hej,

Super, że zaproponowałeś!
Niestety ruszam z Małopolski.
Jedzie ktoś z Krakowa ?

v.jackiewicz@live.com

hej,

Super, że zaproponowałeś!
Niestety ruszam z Małopolski.
Jedzie ktoś z Krakowa ?

Witaj Małgosiu, ja jestem z Krakowa, ale wyjeżdzam troche wcześniej.
Jeśli chcesz możemy spotkać się w Krakowie.
Np jutro planuje wybrać się na zorganizowany spacer: 'Sekrety Krakowa" a wieczorem na Stand Up na Starowiślnej...
pozdrawiam
Violeta
hejka,
super że się odezwaliście. Zobaczymy się na miejscu Smile
pozdrawiam
Witaj Violeta,

Niestety nie przeczytałam wiadomości. Także Ruszam wcześniej. Mam po drodze kilka rzeczy do załatwienia.
Do zobaczenia na miejscu!

Violeta a jak wracasz ? Masz już coś wykupione do Krakowa ? Smile
Podobno uczestnicy pobytu w Jastarni utworzyli jakiś tajny chatroom na facebooku?
(31-08-2019, 10:48)Lucas napisał(a): [ -> ]Podobno uczestnicy pobytu w Jastarni utworzyli jakiś tajny chatroom na facebooku?

...też coś o tym słyszałem.....jakiś cyber sex chatcameraroom .... a rozmowy niewysokich lotów tylko sex i alkohol ...
(01-09-2019, 20:03)Marek___x napisał(a): [ -> ]
(31-08-2019, 10:48)Lucas napisał(a): [ -> ]Podobno uczestnicy pobytu w Jastarni utworzyli jakiś tajny chatroom na facebooku?

...też coś o tym słyszałem.....jakiś cyber sex chatcameraroom .... a rozmowy niewysokich lotów tylko sex i alkohol ...
czyli od pobytu bez zmian