Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: WAKACJE W ZAKOPANEM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć...

Miło mi zaprosić do Zakopanego na wakacyjny wypoczynek wśród Singli.
Zapierające dech w piersiach widoki to... w Tatrach normalka Wink

Oto link do imprezy:
https://singlerelax.pl/dla-singli/lato-2...opane.html

miłego pobytu Big Grin

Zapraszamy w 3 terminach: w lipcu, sierpniu i wrześniu Smile

pozdrawiam
Darek
Cześć Wam.
Jestem tu pierwszy raz. Zastanawiam się nad wyjazdem do Zakopanego 24-08-19.Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z wcześniejszych wycieczek jak to mniej więcej wygląda, jak jest czy warto itp. Kto jedzie z Łodzi?
Pozdrawiam
witam,tez dopiero dołączylam, interesuje mnie wyjazd we wrzesniu, czy sa moze tak samo zainteresowani z Torunia,zeby mozna bylo razem wyruszyc?
[quote="szinga" pid='18537' dateline='1563053064']
Cześć Wam.
Jestem tu pierwszy raz. Zastanawiam się nad wyjazdem do Zakopanego 24-08-19.Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z wcześniejszych wycieczek jak to mniej więcej wygląda, jak jest czy warto itp. Kto jedzie z Łodzi?
Pozdrawiam
Ja bylam dwa lata temu jadę w tym roku. Wyjazd bardzo fajny, hotel przeciętny ale czysty. Po wyczerpujących wędrówkach obiady też zjadliwe, choć jak do tej pory najlepsze jedzonko było w Krościenku. Programowo też fajnie trzeba być naprawdę malkontentem żeby wrócić niezadowolonym Wink
Hej, kto sie wybiera na termin wrześniowy?

Pozdrawiam
M
Cześć, ja się wybieram we wrześniu (z wawy). W piątek dzwoniłam do biura chyba z 5 razy na 2 tel i nikt nie odbieral. Mam nadzieję że wszystko ok z wyjazdem. Macie jakieś informacje?
Hej, chyba będzie ok, fakt - trudno jest sie dodzwonić, tez wielokrotnie próbowałam na stacjonarny i cisza - moze urlop maja Wink Dodzwonilam sie do Pani Joanny. Spróbuj moze mailowo jak masz jakies dodatkowe pytania?
Pozdrawiam serdecznie
Hej Pisarka
Masz jakieś nowe informacje?
Ktoś jeszcze sie wybiera do Zakopca w terminie wrześniowym? Czy tylko nasz dwójka?
Hejo
Jadę również ☺ Pozdrowienia z deszczowego Dolnego Śląska