Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(06-04-2019, 20:45)betii napisał(a): [ -> ]
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): [ -> ]Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile

Heja, jadę z Sosnowca (oklice Katowic Smile), i jakby ktoś startował gdzieś niedaleko i miał miejsce w samochodzie to chętnie się dorzucę do kosztów paliwa.
Pozdrawiam wszystkich i nie mogę się już doczekać kiedy się spotkamy nad morzem Smile
(19-04-2019, 20:51)Rafał T napisał(a): [ -> ]
(06-04-2019, 20:45)betii napisał(a): [ -> ]
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): [ -> ]Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile

Heja, jadę z Sosnowca (oklice Katowic Smile), i jakby ktoś startował gdzieś niedaleko i miał miejsce w samochodzie to chętnie się dorzucę do kosztów paliwa.
Pozdrawiam wszystkich i nie mogę się już doczekać kiedy się spotkamy nad morzem Smile

Mogę zabrać - jadę samochodem i będzie mi raźniej Smile
(23-04-2019, 05:55)betii napisał(a): [ -> ]
(19-04-2019, 20:51)Rafał T napisał(a): [ -> ]
(06-04-2019, 20:45)betii napisał(a): [ -> ]
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): [ -> ]Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile

Heja, jadę z Sosnowca (oklice Katowic Smile), i jakby ktoś startował gdzieś niedaleko i miał miejsce w samochodzie to chętnie się dorzucę do kosztów paliwa.
Pozdrawiam wszystkich i nie mogę się już doczekać kiedy się spotkamy nad morzem Smile

Mogę zabrać - jadę samochodem i będzie mi raźniej Smile

Super! W jaki sposób moglibyśmy się umówić na tę wspólna jazdę?
(23-04-2019, 11:43)Rafał T napisał(a): [ -> ]
(23-04-2019, 05:55)betii napisał(a): [ -> ]
(19-04-2019, 20:51)Rafał T napisał(a): [ -> ]
(06-04-2019, 20:45)betii napisał(a): [ -> ]
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): [ -> ]Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile

Heja, jadę z Sosnowca (oklice Katowic Smile), i jakby ktoś startował gdzieś niedaleko i miał miejsce w samochodzie to chętnie się dorzucę do kosztów paliwa.
Pozdrawiam wszystkich i nie mogę się już doczekać kiedy się spotkamy nad morzem Smile

Mogę zabrać - jadę samochodem i będzie mi raźniej Smile

Super! W jaki sposób moglibyśmy się umówić na tę wspólna jazdę?

https://www.facebook.com/beata.szafruga.3 Smile
Cześć jakby ktoś chciał zabrać się z Kielc lub okolic to ruszam rano dwa miejsca mam.pozdrawiam do miłego jak coś proszę maila czarekpanek1@gmail.com
Rano w sobotę nie dopisałem
Majówkowicze z wyjazdu do Ustronia Morskiego dziękuję Wszystkim. Jesteście super fajnymi ludźmi i dzięki Wam jestem "naładowana" pozytywną energią na kolejne miesiące. Do następnego spotkania. Pozdrawiam serdecznieSmile.
Dotarłem ...Dziękuje wszystkim Uczestnikom naszej majówki. Każdy miał swój wkład w to że były to tak fantastycznie a jednocześnie ciekawie i nietypowo spędzone dni Smile. Szczerze Smile dawno tyle się nie uśmiałem i długo będę wspominał pewne chwile Smile. Wyróżnić tu chcę z oczywistych powodów "naszą" przemiłą Panią Kierownik od transportu, która nas perfekcyjnie dostarczyła i odtransportowała z nad morza, również zapomnieć nie można o Szefie "Świetlicy", bo nie tylko udostępnił nam całodobowo "Świetlicę" ale także ją profesjonalnie obsługiwał ...i oczywiście naszej Mamie Smile za to że umożliwiła nam spędzenie razem tych dni ...Na koniec mogę podsumować ostatni tydzień tak.... Hrum Hrum Smile
Chrum chrum.... Już robię wam grunt pod imprezy w Zakopanem.... Cholera szkoda że was tu nie ma trochę mi nudno
Stron: 1 2 3