Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie wiem, jak Wy, ale zaczynam liczyć dni do Majóweczki, bo nie lubię przedwiośnia, a marzy mi się słonko nad morzem. Z przyjemnością wrócę też do ogrodów Hortulusa. Tam to będzie magia wiosennych kolorówSmile. W lipcu królują w ogrodach róże cudownie wyglądające i pachnące. Poza tym intryguje mnie pieczenie chleba. Tak dedukuję, że wg jakiś starych receptur. Niemniej jednak liczę na fajnych uczestnikówWinkSmile.
Chyba muszę przerwać ten marazm na forum. Majówkowicze udający się nad morze, czy cieszycie się, że już za chwileczkę, już za momencikWinkSmile? Dzwoniłam do Ustronia i nie ma problemu, jak się przyjedzie wcześniej w sobotę (przed 17), bo dla nas jako grupy w pierwszej kolejności będą gotowe pokoje. Także Asiu wierzę, że pogodę zamówiłaś, bo po przybyciu do "Gwarka" wrzucam walizeczkę do pokoju i myk na plażęWink.
Dorota pogoda zamówiona - jakżeby inaczej Big Grin

Widzisz jakoś nikt nie chce tu z nami pogadać Sad
Miejmy nadzieję, że na miejscu nad morzem - będą rozmowniejsi Majówkowicze Smile
To chyba się tak dla odmianyWink na Majówce zamienię w słuchaczaSmile. Trudno będzie. Nie obiecuję, że dam radęWink.
(05-04-2019, 10:48)Asia napisał(a): [ -> ]Dorota pogoda zamówiona - jakżeby inaczej Big Grin

Widzisz jakoś nikt nie chce tu z nami pogadać Sad
Miejmy nadzieję, że na miejscu nad morzem - będą rozmowniejsi Majówkowicze Smile

Witam,
Dzisiaj dołączyłem do Was.
Jadę po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni.
Dobrze, że jest zamówiona pogoda i oczywiście dobry humor.
Pozdrawiam serdeczni
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): [ -> ]Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile
Witajcie. Czy Wam się to podoba czy nie najprawdopodobniej spotkamy się na tegorocznej majówce w Ustroniu morskim wczoraj zdecydowałem się tam właśnie odpocząć liczę na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia można mnie znaleźć na FB czarekpanek taki gość w kapeluszu do miłego....
(08-04-2019, 12:45)Pakemon napisał(a): [ -> ]Witajcie. Czy Wam się to podoba czy nie najprawdopodobniej spotkamy się na tegorocznej majówce w Ustroniu morskim wczoraj zdecydowałem się tam właśnie odpocząć liczę na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia można mnie znaleźć na FB czarekpanek taki gość w kapeluszu do miłego....

Miło nam powitać Czarka w naszym towarzystwie Smile Czyli kapelusz przeciwsłoneczny już masz, to jeszcze tylko wygodne buty do tańczenia i drugie na wycieczki, dużo dobrego humoru i możesz przyjeżdżać do Ustronia Big Grin Wink
Aktualności majówkowe:
* zostały 3 ostatnie miejsca na majóweczkę w Ustroniu Smile
* i w ofercie pojawił się szczegółowy program pobytu, który obejrzeć można pod linkiem:
-> https://singlerelax.pl/info/program-majowka-ustronie
Witam uczestników zapisanych i tych co dołączą niebawem. Z powyższej informacji wynika, że będzie zabawa, będzie się działo. Tymczasem - do zobaczenia..
Stron: 1 2 3