Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Sypialnia singla;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, niedawno przeprowadziłem się do nowego mieszkanka, trochę ciasne, ale ważne że własne. Sypialnia, pokój dzienny, mała kuchnia i łazienka. SuperSmile Jestem właśnie na etapie urządzania sypialni i zastanawiam się jak tam szafę zmieścić i jaką kupić. Takie niezbyt szerokie widziałem tutaj https://sklep.akord.net.pl/31-szafy-do-sypialni . Meble co prawda z płyty ale całkiem ładne. Sądzicie, ze warto zamówić czy też lepiej poszukać z litego drewna? No i jaki kolor będzie lepiej pasował do stylu skandynawskiego- biel czy beż a'la drewno dąb sonoma?
Nowoczesne wnętrza są super, i ten styl mi się bardzo podoba. Mam coś podobnego u siebie, w tym powyższym projekcie przydałaby się jeszcze klimatyzacja. Toruń oferuje wielu specjalistów, z których porady oczywiście skorzystałem i jestem zadowolony. Polecam rozważyć taką opcję, będzie zdecydowanie wygodniej latem Big Grin
Duża sypialnia z ogromnym łóżkiem o obrazami na ścianach. Kupiłam sobie ostatnio pędzle do farb akrylowych i sama chcę sobie namalować jakiś obraz nad łóżko.
Ogromna sypialnia z dużym łóżkiem, które ma materac z pianki wysokoelastycznej to moje marzenie. Uwielbiam leżeć i się relaksować.
Tak, to najlepsze co moze byc .. duze lozko zeby moc sie porozciagac hehe
a może najlepszym rozwiązaniem było by zrobić szafę pod wymiar. Będzie idealnie dopasowana i będzie miała bryłę, taką jaką Ty sobie wybierzesz.