Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Majówka w Giżycku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś ze Śląska wybiera się na majówkę do Giżycka? Chętnie się z kimś zabiorę. Mieszkam w okolicy Bielska-Białej, ale mogę dojechać np. do Katowic. Ewentualnie może ktoś wybiera się ze Śląska/okolic pociągiem - w towarzystwie czas szybciej płynie... Smile Pozdrawiam ciepło i czekam na odzew Wink Smile
(11-02-2019, 12:19)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]Czy ktoś ze Śląska wybiera się na majówkę do Giżycka? Chętnie się z kimś zabiorę. Mieszkam w okolicy Bielska-Białej, ale mogę dojechać np. do Katowic. Ewentualnie może ktoś wybiera się ze Śląska/okolic pociągiem - w towarzystwie czas szybciej płynie... Smile Pozdrawiam ciepło i czekam na odzew Wink Smile

...Rozważam wyjazd tylko mam ten sam problem .....Chętnie bym się z kimś zabrał również ze Śląska też np mógłbym dotrzeć do Katowic ,....pociągiem jechać to jest kawałem drogi bo już raz byłem....może się ktoś zdecyduje już nas jest potencjalna trójka to i koszty dojazdu byłby niższe ....Smile
Ja z Warszawy do Giżycka bede jechać busem. Fajnie, byloby gdyby ktos Sympatyczny podwiozl mnie z PKS w Gizycku? Pozdrawiam Agnieszka