Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Czy jestem przystojny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Do tej pory było mi dobrze jako singlowi, jednak uznałem, że czas to zmienićSmile Brak mi jednak pewności siebie, dlatego czy któraś z Pań mogłaby ocenić, czy jestem przystojny / ładny / i co tam jeszcze?Smile Z góry dziękuję!
Ups,ale ty masz "odwagę" zadając takie pytanie obcym ludziom.... Lepiej zadaj sobie pytanie, jakim jesteś człowiekiem.
(15-11-2018, 10:30)Calvin napisał(a): [ -> ]Witam! Do tej pory było mi dobrze jako singlowi, jednak uznałem, że czas to zmienićSmile Brak mi jednak pewności siebie, dlatego czy któraś z Pań mogłaby ocenić, czy jestem przystojny / ładny / i co tam jeszcze?Smile Z góry dziękuję!

Lepszym sposobem jest wybrać się na "Andrzejki" albo "Sylwestra" z Single Relaks i samemu się przekonać.
(17-11-2018, 15:01)Damianos napisał(a): [ -> ]
(15-11-2018, 10:30)Calvin napisał(a): [ -> ]Witam! Do tej pory było mi dobrze jako singlowi, jednak uznałem, że czas to zmienićSmile Brak mi jednak pewności siebie, dlatego czy któraś z Pań mogłaby ocenić, czy jestem przystojny / ładny / i co tam jeszcze?Smile Z góry dziękuję!

Lepszym sposobem jest wybrać się na "Andrzejki" albo "Sylwestra" z Single Relaks i samemu się przekonać.

Właśnie tak, jak pisze Damian. Single będą mieli okazję Ciebie poznać, nie tylko z wyglądu, ale z charakteru. Zapraszam, jako opiekun grupy
w Chałupkach.
Moim zdaniem tak Smile
(17-11-2018, 12:28)ewakoordynator napisał(a): [ -> ]Ups,ale ty masz "odwagę" zadając takie pytanie obcym ludziom.... Lepiej zadaj sobie pytanie, jakim jesteś człowiekiem.

Heh... ależ masz olbrzymie wymagania. :-)
Dla wyjaśnienia, chodziło mi o to, że wygląd tak naprawdę nie jest najważniejszy. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.
(26-12-2018, 19:33)ewakoordynator napisał(a): [ -> ]Dla wyjaśnienia, chodziło mi o to, że wygląd tak naprawdę nie jest najważniejszy. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.

Mnie nie uraziłaś. Wyraziłem solidarność. :-)