Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: SYLWESTER NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ja też jadę na Sylwestra nad Zalew
Ktoś jeszcze?
(30-10-2018, 20:56)Dorotea napisał(a): [ -> ]No właśnie, nikt się nie odzywa. Mam nadzieję, że sporo osób jedzie, tylko nie są na forum :-)
Rozumiem, że w Chałupkach byłaś ze dwa razy i się znudziło...? Ja jadę do Chałupek pierwszy raz. Zalew Sulejowski jest 2 - 3 razy dalej od nas, ale to może kwestia ...https://forum.singlerelax.pl/images/smiles-blue/32%20(11).png
nie wiem czego ? Nowych wrażeń ?
Witam, czy ktoś jedzie z województwa lubelskiego ? A konkretnie z Białej Podlaskiej na sylwestra nad Zalewem Sulejowskim ?
Bo ja się wybieram po raz pierwszy na coś takiego, jadę pociągiem.
Był ktoś z was w tamtym roku na tym sylwestrze ? Proszę o wasze opinie jak było.

Pozdrawiam cieplutko.
(04-12-2018, 17:46)Bogusia0802 napisał(a): [ -> ]Witam, czy ktoś jedzie z województwa lubelskiego ? A konkretnie z Białej Podlaskiej na sylwestra nad Zalewem Sulejowskim ?
Bo ja się wybieram po raz pierwszy na coś takiego, jadę pociągiem.
Był ktoś z was w tamtym roku na tym sylwestrze ? Proszę o wasze opinie jak było.

Pozdrawiam cieplutko.

jedz i baw sie....sama najlepiej oceniszSmile)...pozytywne myslenie wlaczyc ....
Ja jadę z koleżanką z okolic Krakowa :-) Będzie super zabawa, czuję to :-)
Z Lublina też wybiera się mikroekipa.

PS: ekipa dysponuje autkiem
(26-11-2018, 19:44)Damianos napisał(a): [ -> ]
(30-10-2018, 20:56)Dorotea napisał(a): [ -> ]No właśnie, nikt się nie odzywa. Mam nadzieję, że sporo osób jedzie, tylko nie są na forum :-)
Rozumiem, że w Chałupkach byłaś ze dwa razy i się znudziło...? Ja jadę do Chałupek pierwszy raz. Zalew Sulejowski jest 2 - 3 razy dalej od nas, ale to może kwestia ...https://forum.singlerelax.pl/images/smiles-blue/32%20(11).png
nie wiem czego ? Nowych wrażeń ?

Jadę na sylwestra pierwszy raz, nie byłam w Chałupkach. Nie szukam wrażeń, chcę miło spędzić ten czas i dobrze się bawić.
JADĘ WŁASNYM AUTEM Z ŁODZI W DNIU 29 GRUDZIEŃ 2018 R. OK. G. 10.00, CZY KTOŚ CHCE SIĘ ZE MNĄ ZABRAĆ ?

SEBASTIAN
(30-10-2018, 20:56)Dorotea napisał(a): [ -> ]No właśnie, nikt się nie odzywa. Mam nadzieję, że sporo osób jedzie, tylko nie są na forum :-)


Też jadę, z koleżanką miło poznać. niech się odezwie kto jedzie do Smardzewic!
Stron: 1 2 3 4 5