Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Własny biznes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam serdecznie,
czy są tutaj jakieś osoby prowadzące własny biznes? Mam do Was pytanie - jak ogarniacie dokumenty w Waszych firmach? Archiwizujecie je w formie papierowej, czy elektronicznej? Słyszałam, że są firmy, które dostarczają nowoczesnych rozwiązań dla firm, które pozwalają poradzić sobie z bałaganem w dokumentach... Mieliście okazje korzystać z czegoś takiego? Czy elektroniczny obieg dokumentów będzie Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem?
Możesz kupić sobie towar z zagranicy i sprzedawać w sklepie internetowym jest to bardzo proste
https://sklep.spirulina.pl/produkty/olej...-egipskiej
Polecam zrobić zakupy z ebay
Ja trzymam wszystko w formie elektronicznej. Wykorzystuje głównie oprogramowanie do faktur, które mi bardzo pomogło na początku działalności. Rozliczanie z klientami nigdy nie było tak proste. Poza tym nie muszę szukać faktur a teczkach, kiedy pojawia się jakaś wątpliwość Smile
Witam forumowicze, ostatnio otworzyłam własną firmę i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona bo chyba wstrzeliłam się w deficyt branżowy. Produkuje kroćce elastyczne oraz inne elementy niezbędne przy tworzeniu systemów wentylacji w dużych zakładach przemysłowych. Klienci zawsze składają zamówienia hurtowe oraz podpisują umowy na duże dostawy, a wiadomo, że dla mnie wiąże się to ze stałym dochodem. Jestem ciekawa ile takich firm jest na rynku, ponieważ wydaje mi się, że konkurencja jest dość mała.
Ja zawsze chciałam prowadzić sklep z damską bielizną. Sama osobiście uważam, że zmysłowa bielizna powinna znajdować się w garderobie każdej nowoczesnej kobiety.
Ja prowadzę lekcje tenisa bardzo lukratywne zajęcie. Cała dokumentacja w mojej firmie odbywa się za pomocą drogi elektronicznej. Moim zdaniem jest to najprostsza metoda i nigdy nic się się zagubi.
Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Teraz mam zamiar zacząć reklamę w social media będzie mi pomagała agencja content marketing. Dzięki temu zabiegowi mam zamiar trafić do młodych odbiorców.
Ja prowadzę jednoosobową działalność. Prowadzę mały sklepik w którym sprzedaję przepiękne sukienki wizytowe dla dziewczynek. Uwielbiam to robić i będę sprzedawała tak długo jak tylko drowie mi na to pozwoli.
To nie taka latwa sprawa jak piszecie..
Wszystkie najważniejsze dokumenty przetrzymuję w komputerze i chmurze. Moim oczkiem w głowie od 3 lat jest hurtownia kawy która pozwala mi się realizować i podróżować do najdalszych zakątków świata.
Stron: 1 2 3