Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: WEEKEND W BYDGOSZCZY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do Bydgoszczy zapraszamy - gdzie atrakcji wiele mamy Wink

Wenecja Bydgoska - Myślęcinek - Ogród Botaniczny z Alpinarium - Wyspa Młyńska - Przechodzący przez Rzekę - Łuczniczka - Fontanna Potop - Spichrze nad Brdą - Festiwal Piwa Beergoszcz - Muzeum Wodociągów - Tramwaj Wodny - Kanał Bydgoski z zabytkowymi śluzami - dzielnica muzyczna z Fontanną Multimedialną - i wiele innych ciekawych miejsc

Kto chętny - zapraszamy Smile

A dodatkową niespodzianką będzie możliwość poznania przynajmniej kilkoro spośród naszych Opiekunów, którzy na pewno z radością dołączą do naszych wieczorów integracyjnych Big Grin

klika by poznać szczegóły:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...oszcz.html
...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile
(22-08-2018, 19:09)Marek___x napisał(a): [ -> ]...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile

ja z Ciechocinka jadę Wink
(23-08-2018, 19:08)turysta napisał(a): [ -> ]
(22-08-2018, 19:09)Marek___x napisał(a): [ -> ]...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile

ja z Ciechocinka jadę Wink

...oj znam tamtejsze sanatoria bo jeździł nie raz ale to chyba nie po drodze będzie Panie Turysto..... ale bardzo dziękuje za informację ..
(22-08-2018, 19:09)Marek___x napisał(a): [ -> ]...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile

Jadę z Katowic IC Hutnik, wyjeżdża o 7 rano.
(07-09-2018, 20:53)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]
(22-08-2018, 19:09)Marek___x napisał(a): [ -> ]...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile

Jadę z Katowic IC Hutnik, wyjeżdża o 7 rano.

Dziękuje za informację ale zmieniłem zdanie i jednak nie jadę ....Pozdrawiam i miłej zabawy !
(10-09-2018, 20:41)Marek___x napisał(a): [ -> ]
(07-09-2018, 20:53)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]
(22-08-2018, 19:09)Marek___x napisał(a): [ -> ]...czy jedzie ktoś ze Ślaska bo zamierzam się wybrać ?Smile

Jadę z Katowic IC Hutnik, wyjeżdża o 7 rano.

Dziękuje za informację ale zmieniłem zdanie i jednak nie jadę ....Pozdrawiam i miłej zabawy !

Dziękuję, na pewno będziemy dobrze się bawić.