Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: WEEKEND W POZNANIU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poznaj z nami Poznań Wink

Ostrów Tumski - Zamek Cesarski - poznańskie koziołki - Termy Maltańskie - Zamek w Kórniku - Arboretum - rejs po Jeziorze Kórnickim - integracyjne imprezy - wspólny czas w singlowym gronie

to wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka na Was na początku września w Poznaniu w towarzystwie Ewy i wielu sympatycznych singli Smile

kto chętny - niech klika:
https://singlerelax.pl/dla-singli/single...ornik.html
Cześć,

Czy ktoś wybiera się samochodem z okolic Bielska-Białej/Czechowic-Dziedzic? Chętnie się z Tobą/Wami zabiorę Smile Mogę też dojechać do Katowic.

Pozdrawiam Smile
Jadzia
(10-08-2018, 13:50)Asia napisał(a): [ -> ]Poznaj z nami Poznań Wink

Ostrów Tumski - Zamek Cesarski - poznańskie koziołki - Termy Maltańskie - Zamek w Kórniku - Arboretum - rejs po Jeziorze Kórnickim - integracyjne imprezy - wspólny czas w singlowym gronie

to wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka na Was na początku września w Poznaniu w towarzystwie Ewy i wielu sympatycznych singli Smile

kto chętny - niech klika:
https://singlerelax.pl/dla-singli/single...ornik.html

Myślę,że grupa będzie przynajmniej lekko "podróżnicza" i uda nam się dodatkowo zobaczyć muzeum Arkadego Fiedlera, autora "Dywizjonu 303" i "Kanady pachnącej żywicą" Pozdrawiam !
(10-08-2018, 15:41)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]Cześć,

Czy ktoś wybiera się samochodem z okolic Bielska-Białej/Czechowic-Dziedzic? Chętnie się z Tobą/Wami zabiorę Smile Mogę też dojechać do Katowic.

Pozdrawiam Smile
Jadzia

Z Katowic jest pociąg KLIMCZOK o 9.34 - Poznań 13.30 , (niecałe 4h).
(10-08-2018, 16:33)Damianos napisał(a): [ -> ]
(10-08-2018, 15:41)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]Cześć,

Czy ktoś wybiera się samochodem z okolic Bielska-Białej/Czechowic-Dziedzic? Chętnie się z Tobą/Wami zabiorę Smile Mogę też dojechać do Katowic.

Pozdrawiam Smile
Jadzia

Z Katowic jest pociąg KLIMCZOK o 9.34 - Poznań 13.30 , (niecałe 4h).
Jadzia wejdź na "Jadę do..." - tam się w zasadzie należy umawiać na wspólny transport . Powodzenia !
Wreszcie ktoś się odezwał. Witam wszystkich uczestników wyjazdu do Poznania. Bardzo się cieszę, że kolejny raz mogę być z Wami, jako opiekun grupy. Kto mnie zna, to wie, że nie pozwolę się nikomu nudzić. Weźcie wygodne budy do chodzenia i tańczenia.Pozdrawiam
Damianie, jak ktoś będzie chciał jechać do Puszczykowa, żeby zwiedzić muzeum, nie ma problemu.
(10-08-2018, 13:50)Asia napisał(a): [ -> ]Poznaj z nami Poznań Wink

Ostrów Tumski - Zamek Cesarski - poznańskie koziołki - Termy Maltańskie - Zamek w Kórniku - Arboretum - rejs po Jeziorze Kórnickim - integracyjne imprezy - wspólny czas w singlowym gronie

to wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka na Was na początku września w Poznaniu w towarzystwie Ewy i wielu sympatycznych singli Smile

kto chętny - niech klika:
https://singlerelax.pl/dla-singli/single...ornik.html

Mam pytanie dotyczące wyżywienia. Jestem wegetarianką. Mam nadzieję, że to nie będzie problem ?
(10-08-2018, 16:33)Damianos napisał(a): [ -> ]
(10-08-2018, 15:41)-Jadwiga- napisał(a): [ -> ]Cześć,

Czy ktoś wybiera się samochodem z okolic Bielska-Białej/Czechowic-Dziedzic? Chętnie się z Tobą/Wami zabiorę Smile Mogę też dojechać do Katowic.

Pozdrawiam Smile
Jadzia

Z Katowic jest pociąg KLIMCZOK o 9.34 - Poznań 13.30 , (niecałe 4h).


Wiem, że jest pociąg. Tylko pytam Smile