Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Wypoczynek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad jakims wypadem .. aby sie troche odpoczac od tego wszystkiego .. moze przy okazji uda mi sie poznac jakichs ciekawych ludzi. Mysle, ze dobra pora na realizacje tego planu moze byc tegoroczna majowka. Pytanie tylko gdzie najlepiej sie na nia udac .. nie potrzebuje jakiegos bardzo wyszukanego egzotycznego miejsca .. taki wypad do Stolicy bylby strzalem w dziesiatke. Dosyc dawno tam nie bylem, ale raczej atrakcji przez ten czas przybylo. Orientujecie sie moze gdzie najlepiej wynajac mieszkanie na kilka dni gdzies w centrum? Na rynku jest sporo ofert .. sam nie wiem na co sie do konca zdecydowac. Ta oferta wyglada dobrze moim zdaniem https://www.warsaw4you.com/warszawa-apar...ejska-81-1 Zalezy mi glownie na tym aby bylo czysto i schludnie. Jesli macie cos sprawdzonego na oku to prosze o rekomendacje. Pozdrawiam
dlaczego Warszawa? jeśli chcesz odpocząć od tego wszystkiego, polecam albo Gdańsk-Sopot, albo
Zakopane-Biały Dunajec itd.
Trójmiasto zawsze Smile Zapraszam do Gdyni! Choć ja sama wybywam, jak co roku... do gorącej Hiszpanii Big Grin
Moim zdaniem najlepszy wypoczynek to jest w jakimś wiejskim, sielskim klimacie
Jestem tego samego zdania.
Najlepiej to gdzies wyjechac w daleka podroz. Takie moje zdanie.
Jestem tego samego zdania, powinnismy spelniac swoje marzenia. Trzeba zdac sobie sprawe z jednego, jedziemy gdzies by nie tylko miec zdjecia do wrzucenia pozniej na portale spolecznosciowe w celu pochwalenia sie przed znajomymi. W duzej mierze powinno nam chodzic o poznanie dane miejsca i doswiadczenie tego jak to jest zyc w zuplenie odmienny sposob. Nie ma co ukrywac, ze nasza codziennosc jest zbudowana na tych samych fundamentach od wielu dlugich lat .. mozna to nazwac przyzwyczajeniem. Kluczem bedzie oczywiscie wybranie kraju w ktorym kultura jest zupelnie odmienna od naszej, to da nam najwiekszy kontrast w poszukiwaniu detali jakie moglibysmy wprowadzic do swojego zycia. Moze to byc wiele kwestii zaczynajac od tego jak dana osoba rozpoczyna swoj dzien, czym sie zajmuje (w sensie pracy lub biznesu) czy jakie wartosci sobie ceni. Pod tym wzgledem swietnie prezentuje sie Japonia o ktorej mozna poczytac na wielu blogach internetowych. Czesto jednak ludzie wybierajacy sie w te rejony po raz pierwszy nie wiedza co tak wlascie zobaczyc bo wybor jest bardzo bogaty. W takich sytuacjach ogromna pomoca moze okazac sie przewodnik japonia - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii czyli osoba bazujaca na wieloletnim doswiadczeniu. Moim zdaniem warto miec to na uwadze.
Reszta jest potrzebna wszystkim!
Cześć Wam.
Jestem tu pierwszy raz. Zastanawiam się nad wyjazdem do Zakopanego 24-08-19.Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z wcześniejszych wycieczek jak to mniej więcej wygląda, jak jest czy warto itp. Kto jedzie z Łodzi?
Pozdrawiam
Wybrać się warto, zdecydowanie. Tylko miej na uwadze, że to mocno turystyczne miasto i noclegi trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniemSmile
Stron: 1 2