Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: singiel-normalny, fajny facet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
hej mam pytanie mam problem ze znalezieniem swojej prawdziwej drugiej połówki proszę was o radę co zrobić by wreszcie poznać ciekawą dziewczynę nie wirtualną i nieprawdziwą?
Jakieś rady?
Może jakieś portale randkowe, ale poważne polecacie?
Pozdrawiam
Adik
Nie polecam żadnych Big Grin Oszołomów znajdziesz wszędzie. Smile
To jeszcze zależy kogo szukasz, jaka ta dziewczyna miałaby być. Smile
hej już myślałem że nikt nie odpisze, a szukam dziewczyny w moim wieku tzn.20-25 lat, ja 23 nikt więcej nic nie poradzi?
Przestań szukać Tongue a sama wpadnie Ci w ręce.
Czy w ręce to nie wiem ale w oko na pewno xD W sumie Pokemon Go dobry pomysł dla singli tak teraz myślę xD Instalujesz, wychodzisz z domu, szukasz pokemony, a znajdujesz bratnią duszę xD Że wcześniej na to nie wpadłem xD
Cichy, Ty to nie jesteś taki cichy Tongue

W RMF-fie ostrzegali dzisiaj żeby nie chodzić jedynie po płycie startowej Okęcia Big Grin bo przez przypadek jakiś Boeing może z Ciebie zrobić pokemona Big Grin w dodatku płaskiego Big Grin
Hehe. Ja nawet smartzgona nie mam więc mi nie grozi Big Grin
Nie tylko na lotnisko trzeba uważać. Podobno niebezpieczne są również jezioraWink
A odnośnie tematu. Trzeba szukać i próbować, za entym razem uda się poznać tą jedyną. Ale Ty masz przed sobą jeszcze trochę czasu. Gorzej ze mnąBig Grin
Daj spokój...wiek nie ma znaczenia chyba że szukasz jakiejś osiemnastki
Hmm... A ja tam go rozumiem nawet jeśli szuka starszej niż 18 Tongue
Stron: 1 2 3