Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią ;))) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp
(16-02-2015, 13:00)monia73 napisał(a): [ -> ]~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią Wink)) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp

Witam,
Ja jestem z Zabrza i fajnie by było, jakby chociaz jedno spotkanko mogłoby się odbyć w Katowicach Smile co Wy na to?

Pozdrawiam, Basia
Ja te jestem za!!!
i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?
(24-11-2018, 22:23)Czarna napisał(a): [ -> ]i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?

dalej ...umawiamy się od 2015 ...ale jeszcze nie udało się spotkać Smile
Marek to już się "nie spotkamy", jako "przyjaciółka" ulubieńca Ciechocinka?
Zdrowia duzo i usmiechu na ten Nowy Rok i by szczesliwie doczekac kolejnego roku...☺
Siemka jestem z Rybnika