Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na majówkę na Słowacji Panią 50+ (katowickie)
02-01-2014, 16:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2014, 10:26 przez Plazowicz.)
#1
na majówkę na Słowacji Panią 50+ (katowickie)
jakoś tak zawirowało się w okolicach Sylwestra - MUSZĘ wyjechać na Słowację: wymienić flaszki po piwie na pełne, naplompać kanistry sudovym vinem, uzupełnić rum, amaretto, hubertusa, zakysanku, langose, haluszki,... kupić nową vinietę roczną na autocesty,...
Chcesz pojechać ze mną? Raczej tylko zapiątek (jakby TEN - to można zostać do poniedziałku ! ), wtedy można zakotwiczyć się przy jakimś AquaParku i trochę potaplać.
Jestem z Katowic, 55/190/89.9+, brunet, niepalący, Skowronek, tańczę słabo, oczywiście zmotoryzowany, wolny. Wolałbym, żebyś była wysoka, szczupła i uśmiechnięta...
Jurand
Odpowiedz
02-01-2014, 19:23,
#2
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
Faceci zwykle jeszcze dodają - oczywiście z biustem 80D.
Odpowiedz
02-01-2014, 19:50,
#3
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
(02-01-2014, 19:23)pestka napisał(a): Faceci zwykle jeszcze dodają - oczywiście z biustem 80D.
tylko tyle? a gdzie, że musi być niebieskooką blondyną, znać wyniki meczy ligowych {[undefined=undefined <tak mi wstawiło. A miała być kursywa...>]nie mogę sobie odmówić: jest taka scena jak ona siedzi z Woody Allenem na meczu nieco rozdrażniona i Allen ugłaskuje ją: Przecież taka była umowa - Ty idziesz ze mną na base-ball, a ja z Tobą do filharmonii. Patrz, nawet kupiłem już zatyczki do uszu}[/undefined],...
Nooo, ale _prawdziwy_ samiec alfa zaczyna swój opis od słów: Mercedes, willa, dwa mieszkania własnościowe we warszawce...
Zastanawiam się zawsze, czemu mają służyć takie posty? Paplanina na wątku "czego oczekujemy od mężczyzn" wygasła? Bo tematu TEGO wątku nie popycha to ani o cal do przodu (a jeszcze generuje szum informacyjny - przepraszam za żargon).
Odpowiedz
02-01-2014, 20:17,
#4
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
Wiesz możemy sobie wyrzucać czego oczekujemy od mężczyzny, czego od kobiety ale to tylko teoria. Wszystko to kwestia dogadania się, kwestia kompromisów i podejścia do życia.
Odpowiedz
02-01-2014, 20:45,
#5
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
(02-01-2014, 20:17)pestka napisał(a): Wiesz możemy sobie wyrzucać czego oczekujemy od mężczyzny, czego od kobiety ale to tylko teoria. Wszystko to kwestia dogadania się, kwestia kompromisów i podejścia do życia.
O tempora! O mores! __teoria__, uważasz Pani... A ja w naiwności swojej wierzyłem (i dalej wierzę), że kiedy wpisuję we wyszukiwarkę "kobieta, 45..63, wzrost powyżej 165, waga do 58, niepaląca, Skowronek, wolna,..." to nie wyskoczy mi mężczyzna Pigmej zawodnik sumo z fają w gębie ślępiący po nocach... - bo po to wpisuję, gdyż jest to dla mnie istotne. Większość niewiast nie potrafi zrozumieć, że facet mówi bez podtekstów (kiedy prosi o sól, to nie chce powiedzieć, ze ona wcale nie umie gotować, ani że jego mamusia, ani... - nie, on chce po prostu dosolić zupę: tutaj i teraz) i niziutka pączusia nie jest dla wysokiego drągala. Jedni żeglują - inni chodzą po górach: i nie należy oceniać, którzy są lepsi - są po prostu INNI i niech wędkarz nie szuka cyklisty: bo nie ma tu miejsca na żaden kompromis ani "dogadywanie się".
Z jednej strony, szkoda mi czasu na tą bezpłodną polemikę z Szacowną Przedmówczynią - ale, z drugiej, pozwala mi to zaprezentować się z różnych stron. Nie ma tego złego...
Odpowiedz
02-01-2014, 21:16,
#6
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
Przepraszam wszystkie Panie, ale straszliwie podoba mi się Plażowicz, jest konkretny bez głupiego pitu pitu. On wie czego chce i nie owija w bawełnę. Brawo Plażowicz - lubię konkretnych ludzi, którzy mówią bez ogródek, nawet jeśli nie zawsze się to wszystko podoba.
Odpowiedz
03-01-2014, 09:58,
#7
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
Myślę Plażowiczu że Szacowna Przedmówczyni nie będzie Ci groziła, a tym samym nie będziesz marnował czasu na polemiki z nią.
Odpowiedz
13-01-2014, 22:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014, 22:50 przez Annamaria.)
#8
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
ooooo Goood , aż żaluję , że nie weszłam na te strone troszkę prędzej ,
Plażowiczu , przecież Ty właśnie mnie szukales !!!!!!!!!!!

Madzik mam racje ????!!!!

a tak w ogóle to pozdrawiam Cie serdecznie Madzik i Ciebie Plazowiczu rowniez
Odpowiedz
13-01-2014, 23:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014, 23:09 przez szakalek.)
#9
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
Ja mam 187 cm wzrostu i non stop się uśmiecham Big Grin Mam jakieś szanse ? Big Grin

(13-01-2014, 23:08)szakalek napisał(a): Ja mam 187 cm wzrostu i non stop się uśmiecham Big Grin Mam jakieś szanse ? Big Grin

BIUST MNIEJ NIŻ ZERO Big Grin
Odpowiedz
13-01-2014, 23:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014, 23:19 przez Annamaria.)
#10
RE: na weekend na Słowacji Panią 45+ (katowickie)
czyżbyś chciał konkurować ze mna ????

biustu mam troszkę wiecej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS