Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poszukuję partnera na sylwestra
06-12-2013, 20:29,
#1
poszukuję partnera na sylwestra
Witam!!
Poszukuje partnera na tegorocznego sylwestra, jest tylko jeden mały problem zupełnie nie mam pojęcia gdzie go spędzić. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
Oczekiwania niewielkie 40-45 lat (bo ja już nastolatką też nie jestem) no i wzrost ponad 185 cm gdyż ja sama jestem wysoka (183 cm).
06-12-2013, 21:43,
#2
RE: poszukuję partnera na sylwestra
[quote='ela55' pid='6813' dateline='1386358188']
Witam!!
Poszukuje partnera na tegorocznego sylwestra,jest tylko jeden mały problem zupełnie nie mam pojęcia gdzie go spędzić. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
Przyłączam się do oferty - Partner na tegorocznego sylwestra. Mam taki sam problem gdzie go spędzić? Wiek Pana liczącego około 48-53 lat.Wzrost powyżej 175 cm. Fajnie było by się pobawić.
08-12-2013, 21:11,
#3
RE: poszukuję partnera na sylwestra
(06-12-2013, 21:43)PulciaMilli napisał(a): [quote='ela55' pid='6813' dateline='1386358188']
Witam!!
Poszukuje partnera na tegorocznego sylwestra,jest tylko jeden mały problem zupełnie nie mam pojęcia gdzie go spędzić. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
Przyłączam się do oferty - Partner na tegorocznego sylwestra. Mam taki sam problem gdzie go spędzić? Wiek Pana liczącego około 48-53 lat.Wzrost powyżej 175 cm. Fajnie było by się pobawić.

Pulcia, to jedź na Sylwestra do Starachowic - towarzystwo zapowiada się świetne, miejsce cudowne i zapewne zabawa będzie także cudowna
08-12-2013, 21:46,
#4
RE: poszukuję partnera na sylwestra
Poszukuje partnera na tegorocznego sylwestra,jest tylko jeden mały problem zupełnie nie mam pojęcia gdzie go spędzić. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
Przyłączam się do oferty - Partner na tegorocznego sylwestra. Mam taki sam problem gdzie go spędzić? Wiek Pana liczącego około 48-53 lat.Wzrost powyżej 175 cm. Fajnie było by się pobawić.
[/quote]

Pulcia, to jedź na Sylwestra do Starachowic - towarzystwo zapowiada się świetne, miejsce cudowne i zapewne zabawa będzie także cudowna
[/quote]
I właśnie tak chyba Madziu zrobię. Jak widzę coraz mniej miejsc. Impreza ma powodzenie. Dochodzi kwestia urlopu. Jutro się wszystko wyjaśni. Oby???
08-12-2013, 22:01,
#5
RE: poszukuję partnera na sylwestra
(08-12-2013, 21:46)PulciaMilli napisał(a): Poszukuje partnera na tegorocznego sylwestra,jest tylko jeden mały problem zupełnie nie mam pojęcia gdzie go spędzić. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
Przyłączam się do oferty - Partner na tegorocznego sylwestra. Mam taki sam problem gdzie go spędzić? Wiek Pana liczącego około 48-53 lat.Wzrost powyżej 175 cm. Fajnie było by się pobawić.

Pulcia, to jedź na Sylwestra do Starachowic - towarzystwo zapowiada się świetne, miejsce cudowne i zapewne zabawa będzie także cudowna
[/quote]
I właśnie tak chyba Madziu zrobię. Jak widzę coraz mniej miejsc. Impreza ma powodzenie. Dochodzi kwestia urlopu. Jutro się wszystko wyjaśni. Oby???
[/quote]
Zatem trzymam kciuki i mam nadzieję, że do zobaczenia Tongue
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS