Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPOTKANKO W POZNANIU
03-11-2013, 21:43,
#1
SPOTKANKO W POZNANIU
ZLOT W POZNANIU ????-----A RACZEJ SPOTKANKO , MOZE POPROSTU SIE JAKOS SPOTKAMY FORUMOWICZE NP. STARY RYNEK I GDZIES SIE WYBIERZEMY NA PIWKO LUB KTO CO TAM WOLI ????? CO O TYM MYSLICIE ??? NIE WIEM CZY Z POZNANIA/OKOLIC WOGOLE JEST TU TYLE LUDZI ZEBY COS TAKIEGO ZOORGANIZOWAC? DALEJ UJAWNIAC SIE SmileSmileSmile SZYBCIUTKO
SmileSmileSmile
Odpowiedz
03-11-2013, 21:53,
#2
RE: SPOTKANKO W POZNANIU
(03-11-2013, 21:43)poznaniak napisał(a): ZLOT W POZNANIU ????-----A RACZEJ SPOTKANKO , MOZE POPROSTU SIE JAKOS SPOTKAMY FORUMOWICZE NP. STARY RYNEK I GDZIES SIE WYBIERZEMY NA PIWKO LUB KTO CO TAM WOLI ????? CO O TYM MYSLICIE ??? NIE WIEM CZY Z POZNANIA/OKOLIC WOGOLE JEST TU TYLE LUDZI ZEBY COS TAKIEGO ZOORGANIZOWAC? DALEJ UJAWNIAC SIE SmileSmileSmile SZYBCIUTKO
SmileSmileSmile

Najlepiej jak sam się najpierw ujawnisz , dalej , chyba ,że boisz się , iż ktoś Cię rozpozna ??????????????????????Smile
Odpowiedz
03-11-2013, 22:00,
#3
RE: SPOTKANKO W POZNANIU
(03-11-2013, 21:53)szakalek napisał(a):
(03-11-2013, 21:43)poznaniak napisał(a): ZLOT W POZNANIU ????-----A RACZEJ SPOTKANKO , MOZE POPROSTU SIE JAKOS SPOTKAMY FORUMOWICZE NP. STARY RYNEK I GDZIES SIE WYBIERZEMY NA PIWKO LUB KTO CO TAM WOLI ????? CO O TYM MYSLICIE ??? NIE WIEM CZY Z POZNANIA/OKOLIC WOGOLE JEST TU TYLE LUDZI ZEBY COS TAKIEGO ZOORGANIZOWAC? DALEJ UJAWNIAC SIE SmileSmileSmile SZYBCIUTKO
SmileSmileSmile

Najlepiej jak sam się najpierw ujawnisz , dalej , chyba ,że boisz się , iż ktoś Cię rozpozna ??????????????????????Smile

widze ze kolega zafiksowal na jeden tematSmile co wpis to o ujawnianiu , uszanuj wybór innych .......- jesli nie chca pokazywac fotek , nie ma przymusu Smile
Odpowiedz
03-11-2013, 22:19,
#4
RE: SPOTKANKO W POZNANIU
(03-11-2013, 22:00)poznaniak napisał(a):
(03-11-2013, 21:53)szakalek napisał(a):
(03-11-2013, 21:43)poznaniak napisał(a): ZLOT W POZNANIU ????-----A RACZEJ SPOTKANKO , MOZE POPROSTU SIE JAKOS SPOTKAMY FORUMOWICZE NP. STARY RYNEK I GDZIES SIE WYBIERZEMY NA PIWKO LUB KTO CO TAM WOLI ????? CO O TYM MYSLICIE ??? NIE WIEM CZY Z POZNANIA/OKOLIC WOGOLE JEST TU TYLE LUDZI ZEBY COS TAKIEGO ZOORGANIZOWAC? DALEJ UJAWNIAC SIE SmileSmileSmile SZYBCIUTKO
SmileSmileSmile

Najlepiej jak sam się najpierw ujawnisz , dalej , chyba ,że boisz się , iż ktoś Cię rozpozna ??????????????????????Smile

widze ze kolega zafiksowal na jeden tematSmile co wpis to o ujawnianiu , uszanuj wybór innych .......- jesli nie chca pokazywac fotek , nie ma przymusu Smile

Nic Ci nie każe , jak ktoś normalny , chce z kimś popisać czy pogadać to się pokazuję , a nie chowa w konfesjonale
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS