Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie szukacie nowych znajomości?
13-06-2013, 15:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2013, 13:05 przez Asia.)
#1
Gdzie szukacie nowych znajomości?
Chyba portale takie jak sympatia czy czaty to już przeżytek. Gdzie szukacie nowych znajomych? Jest sens korzystać z takich serwisów gdzie dobierają potencjalnych partnerów pod względem zainteresować ect. Czy takie dobieranie ma sens? Korzystaliście już z tego rodzaju portali randkowych o charakterze matrymonialnym...
Odpowiedz
28-06-2013, 08:58,
#2
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Na jakiś imprezach, eventach, ważnych wydarzeniach, pubach Smile
Odpowiedz
10-07-2013, 21:54,
#3
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Aktualnie zapisałam się do takiego portalu edarling gdzie wypełniasz test i później na taj podstawie "proponują" osoby, które mają do Ciebie pasować. Jestem tam od dwóch dni więc nie mam jeszcze wyrobionego zdania i trudno mi ocenić "skuteczność". Generalnie sama szukam nowych znajomości chciałabym poznać jakiś ciekawych ludzi. Mam przyjaciół ale nie zawsze mają czas bo rodzina, praca i inne takie, wiadomo życie. Z moich obserwacji widzę, że dużo ludzi szuka nowych znajomości i czuję się samotnych ale jak już trzeba wyjść poza świat wirtualny to jakoś nie ma chętnych do spotkań. Dziwne to trochę...
Odpowiedz
15-07-2013, 10:12,
#4
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
najlepiej to zapoznać się z kimś w miejscu gdzie czujemy się najlepiej - np. uczęszczając na jakiś kurs tańca albo jakiś sport itp. ale najczęściej to puby i bary będą wchodzić w grę
Odpowiedz
16-07-2013, 11:10,
#5
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Najlepiej na wyjazdach integracyjnych, bądż na postojach podczas jazdy motocyklem, albo w biblotece ....
Odpowiedz
18-07-2013, 08:14,
#6
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
w bibliotece jeszcze się nie spotkałem z kimś przychylnie nastawionym Tongue może dlatego że rzadko bywam Smile
Odpowiedz
18-07-2013, 13:26,
#7
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Kuba ale ja nie myślę o Pani bilotekarce tylko co najwyżej dziewczynie w kruciutkiej spódnicze która przyszła do bilblotek poderwać jakiegoś kujona co jej zapewni lepszą przyszłośćSmile
Odpowiedz
19-07-2013, 12:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2013, 13:03 przez Kuba123.)
#8
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
hahaha Smile no takie laski też się zdarzają... ogólnie biblio nie jest dobrym miejscem na randki
Odpowiedz
20-07-2013, 12:57,
#9
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Myślę,że cieżko jest poznać kogoś "fajnego" w barze czy pubie tam przychodzą głownie ludzie szukający wrażeń a nie kogoś bliskiego...
Odpowiedz
22-07-2013, 07:47,
#10
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Aaaa powiem Ci moja droga że nie zawsze... znam typów którzy chodzą do barów w innych celach niż podryw, a zdarza się właśnie że niespodziewanie poznają kogoś ciekawego... Różne rzeczy się dzieją Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS