Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie szukacie nowych znajomości?
10-12-2013, 11:01,
#21
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Zgadzam się z tym stwierdzeniem że jest duża szansa na poznanie nowych osób ciekawych , przyjacielskich. Ja też mam żywy przykład na udany związek.
Odpowiedz
11-12-2013, 09:53,
#22
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
też mam taki przykład
Odpowiedz
02-07-2014, 08:58,
#23
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Mieszkam w dużym mieście i zastanawiam sie gdzie ja mogę kogoś poznać. Myślę, że trochę mojej wyobraźni i wygenerowanie wolnego czasu a nie tylko praca i praca ( tak najprościej mi zająć czas) i moze się ktoś znajdzie.
Odpowiedz
11-07-2014, 14:39,
#24
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Ja też uważam że szukanie drugiej połówki w necie nie jest żadną desperacją- też znam żywy dowód na to że to jest możliwe. Oczywiście na takich portalach jest bardzo dużo "kosmitów" i "kosmitek" ale są również jak to ktoś wcześniej napisał perełki. A poza tym jak ktoś nie lubi chodzić np do knajpy sam i siedzieć jak kołek to co ma zrobić Tongue ?Zostaje net TongueTongueTongue
Odpowiedz
16-07-2014, 15:15,
#25
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
(02-07-2014, 08:58)Greccca napisał(a): Mieszkam w dużym mieście i zastanawiam sie gdzie ja mogę kogoś poznać....

Właściwie wszędzie. Również tutaj.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
16-07-2014, 17:48,
#26
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Najczęściej w internecie. Takie czasy Wink
Odpowiedz
23-07-2014, 12:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014, 14:54 przez Asia.)
#27
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Moim zdaniem jest to lepszy sposób niż takie ogólne portale randkowe. Pod warunkiem, że szukasz kogoś do poważnego związku. Jeśli tak, to wydaje mi się, że to jest dobra opcja. Takie portale matrymonialne dają zdecydowanie większe możliwości, chociażby taki test dopasowania, proponują Ci osoby, do których będziesz pasował, pomagają w selekcji, dają różne dodatkowe gratisy...
Odpowiedz
23-07-2014, 15:39,
#28
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
(23-07-2014, 12:25)anetka napisał(a): Moim zdaniem jest to lepszy sposób niż takie ogólne portale randkowe. ...
Co jest lepszy sposób?
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
25-07-2014, 09:01,
#29
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
(23-07-2014, 15:39)N4VV napisał(a):
(23-07-2014, 12:25)anetka napisał(a): Moim zdaniem jest to lepszy sposób niż takie ogólne portale randkowe. ...
Co jest lepszy sposób?

Chodziło mi o portale matrymonialne. W sensie, że moim zdaniem, dla osób, które szukają kogoś na poważnie, to portal matrymonialny będzie lepszy rozwiązaniem niż zwykły portal randkowy. Jeśli kilka różnic między takimi portalami, ale podstawą jest nastawienie ludzi, jak ktoś rejestruje się na portalu matrymonialnym, który z reguły jest droższy od randkowego, to jest nastawiony, że chce kogoś naprawdę poznać, a nie tylko internetowo poflirtować. To jest jedna strona, kwestia ludzi na portalu. A druga sprawa, to jakość portalu. Zobacz sobie, np. test na mydwoje, wypełnienie zajmuje Ci ok. 30 min., później stworzenie wizytówki, trochę czasu zajmuje to wszystko. Ale później portal ma dane, które może wykorzystać do zaproponowania Tobie osób, które pasują do Ciebie. I o dziwo, te dopasowania są naprawdę trafione, przynajmniej u mnie. Generalnie chodzi mi o to, że portale matrymonialne pomagają w znalezieniu tego jedynego, kiedy portale randkowe w większości dają po prostu miejsce, gdzie samemu można kogoś sobie znaleźć. Jak kto woli, ale ja wolę zaoszczędzić trochę czasu i skorzystać z pomocy Wink Ale oczywiście, internet nie jest jedynym miejscem do poznania faceta. Partnera można poznać wszędzie, nie oszukujmy się. Internet jest dobrą pomocą, ale nie powinnyśmi się ograniczać tylko na internet.
Odpowiedz
26-07-2014, 11:27,
#30
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
(25-07-2014, 09:01)anetka napisał(a):
(23-07-2014, 15:39)N4VV napisał(a):
(23-07-2014, 12:25)anetka napisał(a): Moim zdaniem jest to lepszy sposób niż takie ogólne portale randkowe. ...
Co jest lepszy sposób?

Chodziło mi o portale matrymonialne. W sensie, że moim zdaniem, dla osób, które szukają kogoś na poważnie, to portal matrymonialny będzie lepszy rozwiązaniem niż zwykły portal randkowy.

Teraz jasne.

(25-07-2014, 09:01)anetka napisał(a): Jeśli kilka różnic między takimi portalami, ale podstawą jest nastawienie ludzi, jak ktoś rejestruje się na portalu matrymonialnym, który z reguły jest droższy od randkowego, to jest nastawiony, że chce kogoś naprawdę poznać, a nie tylko internetowo poflirtować. To jest jedna strona, kwestia ludzi na portalu. A druga sprawa, to jakość portalu. Zobacz sobie, np. test na mydwoje, wypełnienie zajmuje Ci ok. 30 min., później stworzenie wizytówki, trochę czasu zajmuje to wszystko. Ale później portal ma dane, które może wykorzystać do zaproponowania Tobie osób, które pasują do Ciebie....

Pewnie masz rację. Dla mnie osobiście nie ma większej różnicy, ale wyłącznie z przyczyn dotyczących mnie.

(25-07-2014, 09:01)anetka napisał(a): I o dziwo, te dopasowania są naprawdę trafione, przynajmniej u mnie. Generalnie chodzi mi o to, że portale matrymonialne pomagają w znalezieniu tego jedynego, kiedy portale randkowe w większości dają po prostu miejsce, gdzie samemu można kogoś sobie znaleźć. Jak kto woli, ale ja wolę zaoszczędzić trochę czasu i skorzystać z pomocy Wink....

Kwestia ulokowania zaufania. Moim zdaniem, generalnie, doprowadzenie do jakiejkolwiek relacji przy pomocy tych portali jest zadaniem bardzo trudnym. Kilka spraw jest tam wymuszonych - np, selekcja po wyglądzie, wieku. Nie ma możliwości publicznych dyskusji, co bywa pomocne w orientacji względem osobowości potencjalnych kandydatur. Zamiast wymyślać godzinami wiadomości inicjujące komunikację (częściej nieskuteczne, niż skuteczne), wystarczyło by poczytać istniejące wypowiedzi i ew. włączyc się do rozmowy. Przeniesienie rozmowy na prywatny grunt jest już nietrudne.

Ponadto założenie, że na 1-2 spotkaniu pojawi się namiętność, nie jest założeniem słusznym, a nic, z wyjątkiem namiętności, nie zmotywuje do kolejnych spotkań. Tymczasem, w warunkach wielokrotnych spotkań (szkoła, praca), często rodzi się przyjaźn, a za nią przychodzi namiętność. Zresztą właściwie namiętność nie jest nawet konieczna, bo i tak w długotrwałych związkach jest nieobecna, a związki trwają w oparciu o przyjaźń i zaangażowanie.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS