Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie szukacie nowych znajomości?
22-07-2013, 08:33,
#11
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Ja uważam że bardziej można poznać na wyjazdach, wtedy ludzi chociaż na początku łączą wspólne zainteresowania, albo wycieczki motocyklowe, chyba się z tym zgadzasz KarolinaSmile
Odpowiedz
22-07-2013, 21:08,
#12
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Tak Marku zgadzam się z Tobą,wspólny wypad moto to bardzo dobry początek Smile jest temat do rozmowy,wspólna pasja. Wiem coś o tym...
Odpowiedz
23-07-2013, 07:49,
#13
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Dlatego nasz wyjazd o którym piszemy w innym wątku musi dojść do skutku i może jakoś więcej ludzi zbierzemy
Odpowiedz
31-10-2013, 01:16,
#14
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Zawsze uważałem, że poznawanie ludzi poprzez czaty i różne portale typowo nastawione na poznawanie ludzi (sympatia itp.) to głupota. Ostatnio jednak zrobiłem mały eksperyment i zarejestrowałem się na typowo randkowy portal (dopasowywanie profili itp.) i zostałem miło zaskoczony. Wprawdzie nie znalazłem swojej drugiej połówki i dalej wątpię w to, że znajdę ją poprzez taki portal, ale jednak poznałem wiele ciekawych osób z którymi mogę ciekawie porozmawiać na różne tematy. Ja akurat skorzystałem z edarling goo.gl/THBBDm
Odpowiedz
08-11-2013, 12:07,
#15
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Szukanie w necie trąci desperacją. Lepiej poznawać ludzi na żywo - w bibliotece, parku czy szkole
Odpowiedz
12-11-2013, 12:26,
#16
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Nowych znajomości szukam w klubie na imprezie, zazwyczaj zostaje poznany z nowymi osobami przez przyjaciół z którymi przychodze.
Odpowiedz
13-11-2013, 12:17,
#17
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Po pierwsze , trzeba sobie zadać pytanie : Czego szukam ? Po drugie czy oby na pewno tego , czy po kilku tygodniach , nie zmienimy zdania i już ta druga osoba wcale nam nie jest potrzebna . Po trzecie proste pytanie , co jest dla was ważniejsze , związek czy pieniądze , których niekiedy nie jest wystarczająco. NIE ISTNIEJE NA TYM ŚWIECIE , NIKT PERFEKCYJNY , tylko ja tak myślę ? Bo czasami po tych wszystkich usłyszanych słowach zaczynam wierzyć , że mam coś z głową nie tak .
Odpowiedz
30-11-2013, 15:58,
#18
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
No tez jestem ciekawa gdzie druga polowke spotkac.
Odpowiedz
05-12-2013, 09:14,
#19
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Głównie na różnego rodzaju domówkach, przez wspólnych znajomych. Szukanie znajomych przez neta to strata czasu w mojej opinii
Odpowiedz
08-12-2013, 22:14,
#20
RE: Gdzie szukacie nowych znajomości?
Faktycznie szukanie drugiej połówki na portalach randkowych, to według mnie strata czasu, ale podobnie jak Marcin 1983 poznałam kilka osób, które okazały się całkiem fajnymi kumplami do pogadania. W całej rzeszy ludzi nastawionych na typowy, sztampowy styl portali randkowych (szczegółów nie będę opisywać, można się domyśleć, jak to wygląda) trafiają się "perełki", które wracają człowiekowi wiarę w to, że są jednak osoby inteligentne i godne uwagi.
Wracając do tematu "drugiej połówki" - mam dwie koleżanki, które są żywym przykładem na to, że jednak można. Obie zaryzykowały i na chwilę obecną są szczęśliwymi żonami i matkami. Czyli jednak można. Mnie się jednak nie udało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS