Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
12-10-2014, 19:20,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
nie ma co, liczy się wnętrze jak i wygląd. Musi mieć to coś, bez tego klapa.
Zawsze zwracam uwagę na męskie dłonie ale to chyba jakieś zboczenie Wink i lubię kiedy facet jest pewny siebie i nie stara się być lepszy ode mnie.
Odpowiedz
24-10-2014, 14:41,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Może nie od razu zboczenie, tylko upodobanie. Słyszałem kiedyś o mężczyźnie, znajomym mojej mamy, któremu zawsze podobały się stopy kobiece. Póki to nie jest zamiast normalnych relacji, to nie ma strachu. A co do dłoni, to chyba nikt nie lubi jak mężczyzna przy podawaniu ręki ściska dłoń tak, że mało sok nie puści albo podaje taką szmatę, że obrzydzenie bierze.
Odpowiedz
01-11-2014, 14:53,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Zwracam uwage na dłonie...chyba to każda kobieta lubi duże, dłonie ale subtelne z długimi palcami z obciętymi paznokciami Smile Zwracam uwagę na oczy....szczerość, szczerość dla mnie najwazniejsza. No i ten piekny usmiech na twarzy i głos. Włosy???? Wszystko jedno jakie czy to czarne czy blond czy rude.Mnie musi sie człowiek podobać ogólnie . Ciepło bijace z jego wnętrza i ...zapach ciała Smile Tak każdy pachnie inaczej... I to COŚ Smile
Odpowiedz
07-01-2015, 20:22,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Ja zawsze zwracam uwagę na uśmiech Smile
Odpowiedz
06-01-2017, 01:13,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Na pierwszym miejscu na to czy jest zadbany Smile
Odpowiedz
12-02-2017, 11:19,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Najpierw patrzę na dłonie - a konkretniej na to czy ma obrączkę Tongue
Odpowiedz
02-10-2017, 20:56,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
To od teraz bede ja zdejmowal Smile hehe
Odpowiedz
19-10-2017, 00:55,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
ja nie mam konkretnej rzeczy, na którą zwracam uwagę. Patrzę ogólnie na to czy człowiek robi dobre wrażenie, czy wygląda sympatycznie no i oczywiście, czy panowie z czarnymi paznokciami i brakiem w uzębieniu, zwłaszcza przednim odpadają mimo najsympatyczniejszego na świecie wyrazu twarzy Smile
Odpowiedz
27-10-2017, 10:14,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Ja kiedyś zapytałem swojej byłej, na co zwraca uwagę spotykając kogoś nowego na swojej drodze w pracy, czy tam gdzieś w sklepie. Powiedziała, że zwraca uwagę na oczy, zęby, rysy twarzy, budowę, czy jest wysoki i w jaki sposób się ubiera (no tak.... Wink ). Dopiero później liczy na to, że ten ktoś nie jest zadufanym w sobie prostakiem. Haha.
Odpowiedz
29-10-2017, 23:35,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Ja zwracam uwagę na głos Smile No i na wzrost, bo sama jestem dość wysoka. Czyli facet musi być wysoki i z niskim głosem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS