Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania w realu, Poznań i okolice.
05-05-2013, 19:34,
#1
Spotkania w realu, Poznań i okolice.
Witam. Szukam chętnych osób do spotkań w realu, typu spacer, rower czy tenis, kino, koncert, teatr czy wyjście do kawiarni lub pubu i innych takich... Jestem singielką, mam 36 lat, ale nie mam problemu w kontaktach z ludźmi dużo młodszymi. Mam znajomych, którzy są już w stałych związkach z dziećmi itd. i nie spotykamy się już tak często... dlatego szukam chętnych osób, które są otwarte na nowe znajomości i chciałby wyskoczyć czasem gdzieś "na miasto" lub "za miasto". Chciałabym poznać kogoś, z kim można pogadać, pośmiać się lub wyżalić. Może się uda zbudować fajne kumpelskie relacje.
Odpowiedz
05-05-2013, 19:58,
#2
RE: Spotkania w realu, Poznań i okolice.
(05-05-2013, 19:44)kasiunia napisał(a): Hej. Ja również poszukuję kogoś z kim można dzielić wspólny czas wyjść gdzieś na spacer...do pubu...Mam 35 lat i samotnie wychowuje małe dziecko i chętnie poznam osoby w podobnej sytuacji, aby wymienić doświadczenia, czasami po prostu pogadać...Mile widziane osoby z Bydgoszczy.

Witaj. Niestety jestem z Poznania... a szkoda... bo pewnie byśmy się dogadały Wink co prawda nie mam jeszcze dziecka, ale troszkę doświadczenia w opiece nad maluchami Smile
Odpowiedz
15-09-2013, 01:25,
#3
RE: Spotkania w realu, Poznań i okolice.
(05-05-2013, 19:58)l76 napisał(a):
(05-05-2013, 19:44)kasiunia napisał(a): Hej. Ja również poszukuję kogoś z kim można dzielić wspólny czas wyjść gdzieś na spacer...do pubu...Mam 35 lat i samotnie wychowuje małe dziecko i chętnie poznam osoby w podobnej sytuacji, aby wymienić doświadczenia, czasami po prostu pogadać...Mile widziane osoby z Bydgoszczy.

Witaj. Niestety jestem z Poznania... a szkoda... bo pewnie byśmy się dogadały Wink co prawda nie mam jeszcze dziecka, ale troszkę doświadczenia w opiece nad maluchami Smile

Hej jeszcze szukacie ludzi z poznania. ...... W porzo-poznaniak, czeka dajcie znacSmilemoze byc na privSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS