Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nachalna dziewczyna
01-05-2013, 21:05,
#1
Nachalna dziewczyna
Witam
BYłem z dziewczyną ... ale sie skończyło ... powiedziałem ze lepiej jak nie bedziemy razem ale do niej to nie dociera !!!! ciągle pisze chce chodzić na spacery, smsmuje, zostawia wiadomości na gg czemu się nie dozywam i takie tam. .... Mam jej już serdecznie dość tym bardziej, że jest ktoś inny (oczywiście ona o tym wie) ale dalej do niej to nie dochodzi !!!
Co robić ?
Odpowiedz
16-07-2013, 11:32,
#2
RE: Nachalna dziewczyna
Pozwól się adorować i czasam prześpi się z nią i wszystko będzie ok. A jak nie to mnie z nią poznaj będe dla niej dobry i się we mnie zakocha a Ty już masz spokójSmile
Odpowiedz
17-07-2013, 13:35,
#3
RE: Nachalna dziewczyna
Po prostu nie reaguj i tyle. W końcu sobie sama to uświadomi.
Odpowiedz
17-07-2013, 18:58,
#4
RE: Nachalna dziewczyna
proponuje skasowac gg, zmienic nr...i wszystko Smile ja tak zerwałem wszelki kontakt ze swiatem Smile jedyne co mam to to konto na forum Smile i nikt mnie nie nęka Smile skasowałem facebooka, gg i zmieniłem nr....i powiem Ci że to właśnie jest piękne Smile Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
18-07-2013, 13:28,
#5
RE: Nachalna dziewczyna
Albo morderstwo wtedy będziesz miał napewno spokój chociaż to trochę drastyczna metodaSmile
Odpowiedz
20-07-2013, 13:20,
#6
RE: Nachalna dziewczyna
Dannte83 ona Cię kocha i nie potrafi pogodzić sie z myślą,że już nie jesteście razem... Najlepiej będzie nie reagować bo odpowiadając na jej smsy czy gg robisz jej nadzieję. Ty masz już kogoś więc nie odczuwasz bólu po rozstaniu ona została sama więc cierpi i żyje nadzieją..
Odpowiedz
29-07-2013, 12:36,
#7
RE: Nachalna dziewczyna
Dannte83 ja mam propozycje, pakój się i jedż z nami nad Biebrzę, tam poznasz nowa laskę i wtedy po starej nie zostaną nawet wspomnienia.
Miłość najlepiej zastąpić nową, piekniejszą, lepszą, pełniejszą. Nie raz pewnie kochałeś i nie raz będziesz kochał. A motyle w brzuchu są zawszę tylko na poczatku tak że nic nie straciłeś tylko zyskałeś. Głowa do góry, szykuj się i laskę już masz!!!Smile
Odpowiedz
29-07-2013, 16:27,
#8
RE: Nachalna dziewczyna
Tak tak popieram .....Co racja to racja. Tylko wyjazd nad Biebrzę!!
Odpowiedz
30-07-2013, 19:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013, 19:54 przez nowa_na_forum.)
#9
RE: Nachalna dziewczyna
(01-05-2013, 21:05)dannte83 napisał(a): Witam
BYłem z dziewczyną ... ale sie skończyło ... powiedziałem ze lepiej jak nie bedziemy razem ale do niej to nie dociera !!!! ciągle pisze chce chodzić na spacery, smsmuje, zostawia wiadomości na gg czemu się nie dozywam i takie tam. .... Mam jej już serdecznie dość tym bardziej, że jest ktoś inny (oczywiście ona o tym wie) ale dalej do niej to nie dochodzi !!!
Co robić ?

Hej, za wcześnie mi się kliknęło więc teraz odpowiedź ...

Dla swojego dobra unikaj kontaktu, nawet nie tłumacz jej w rozmowie/ przez gg " przecież już Ci mówiłem, że nie będziemy razem" - bo w tym momencie nadal macie kontakt, a ona ma nadzieję.
Nie polecam zmiany numeru telefonu ( telefon od niej zawsze możesz odrzucić lub nie odebrać), a wiadomości na gg ignorować.
I tak masz szczęście, że tylko tak Cię nachodzi, dziewczyny czasami chcą w takich momentach oświadczyć całemu światu, że będziesz ojcem jej dziecka Smile
Odpowiedz
01-08-2013, 07:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2013, 07:35 przez iluvpegs.)
#10
RE: Nachalna dziewczyna
Nie słyszałam jeszcze historii o "oświadczaniu światu o rzekomym ojcostwie pana x" więc nowa_na_forum może już tak nie generalizuj i nie rób z każdej kobiety idiotki która chce złapać na dziecko.

Dante, zrób to co powyższe... ignoruj. Aczkolwiek skoro nie byłeś pewien swoich uczuć i zrezygnowałeś z niej gdy pojawił się ktoś inny to niech to będzie dla Ciebie nauczka, z cudzymi uczuciami nie można igrać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS