Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SINGLOWA WIELKANOC
05-02-2013, 09:30,
#1
SINGLOWA WIELKANOC
Są takie dni w roku, gdy nadchodzi czas świętowania... Wielkanoc to czas zadumy a zarazem radości z nadchodzącej wiosny. Nic tak dobrze nie nastraja jak budząca się do życia przyroda i pierwsze, jeszcze nieśmiałe promienie słońca...

Zapraszamy na Wielkanoc dla Singli...
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
24-02-2013, 22:23,
#2
RE: SINGLOWA WIELKANOC
wyruszam samochodem do Grudziądza na Świeta Wielkanocne mogę zabrać kogośpo drodze jak to napisać i gdzie jestem po raz pierwszy na tej stronie
24-02-2013, 22:43,
#3
RE: SINGLOWA WIELKANOC
Hej
Wybiera sie ktos na wielkanoc ?
Gdzie polecacie, Ustron, Naleczow czy nad rozlewiskiem ?

Pozdrawiam
Arek
25-02-2013, 18:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2013, 22:15 przez Asia.)
#4
RE: SINGLOWA WIELKANOC
Ustronie nie polecam ,oszustwo jesli chodzi o zdrowa diete, bylem tam na Swietach Bozego Narodzenia i po 2 dniach wyjechalem (...)

przepraszam Ustron w hotelu Magnolia Sad
25-02-2013, 22:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2013, 22:19 przez Asia.)
#5
RE: SINGLOWA WIELKANOC
(25-02-2013, 18:34)dic66 napisał(a): Ustronie nie polecam ,oszustwo jesli chodzi o zdrowa diete, bylem tam na Swietach Bozego Narodzenia i po 2 dniach wyjechalem (...)

przepraszam Ustron w hotelu Magnolia Sad

dic66 po pierwsze proszę w tym wątku nie reklamować innych ośrodków i miejsc wypoczynku - to jest dział z imprezami z biura Single Relax...

po drugie - o co chodzi z dietą? podczas pobytów świątecznych w Magnolii nie było nigdy diety w programie - więc nie rozumiem o co Ci chodzi???

(24-02-2013, 22:23)malgosia112233 napisał(a): wyruszam samochodem do Grudziądza na Świeta Wielkanocne mogę zabrać kogośpo drodze jak to napisać i gdzie jestem po raz pierwszy na tej stronie

malgosia112233 czy chodzi o wyjazd na Podlasie do Goniądza?? bo w Grudziądzu to nie mamy żadnego pobytu świątecznego Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
26-02-2013, 07:10,
#6
RE: SINGLOWA WIELKANOC
Wyjazdy Single Relax są niesłychanie kosztowne,a napisanie,że gdzieś jest ok ,nie jest reklamą tylko stwierdzeniem faktu.Wiadomo,że na singlach nieźle się zarabia,ale żeby kasować normalne posty?!!!!
26-02-2013, 08:30,
#7
RE: SINGLOWA WIELKANOC
W kwestii wyjasnienia.
Rezerwowalem pobyt w Ustroniu z ponad miesiecznym wyprzedzeniem. Telefonicznie umowilem moje menu (diete) ... poniewaz bylem krotko po operacji . Zgodzilem sie na diete srodziemnomorska.Niestety juz przy pierwszym posilku musialem zareagowac ( jajecznica na boczku + tlusta kielbasa ). A najgorsze bylo to ze obsluga choc bardzo mila to jednak bez zadnych mozliwosci podejmowania decyzji a dyrekcja niedostepna.Zebysmy sie dobrze zrozumieli ... chodzi mi tylko i wylacznie o diete , natomiast reszta (obsluga,pokoje,wyposarzenie itd.) bez wiekszych zastrzezen.Pozdrawiam
26-02-2013, 13:09,
#8
RE: SINGLOWA WIELKANOC
(26-02-2013, 07:10)seszele napisał(a): Wyjazdy Single Relax są niesłychanie kosztowne,a napisanie,że gdzieś jest ok ,nie jest reklamą tylko stwierdzeniem faktu.Wiadomo,że na singlach nieźle się zarabia,ale żeby kasować normalne posty?!!!!

Można napisać wszystko - ale na temat innych miejsc wypoczynku piszemy w innych działach - a to jest dział do umawiania się na wspólny dojazd na imprezy - proszę więc NIE PISAĆ tu o innych sprawach!! Takie posty będą usuwane...
Wyjazdy Single Relax są wyjazdami zorganizowanymi - dlatego są droższe - wiadomo, że jak się wyjeżdża na własną rękę to jest taniej.

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
06-03-2013, 08:39,
#9
RE: SINGLOWA WIELKANOC
Mam pytanie czy na Święta Wilkanocne ktoś wybiera się na wyjazd do Ustronia??
10-03-2013, 16:32,
#10
RE: SINGLOWA WIELKANOC
Przed chwilą się zarejestrowałem i nie wiem czy osoby 60+ się tutaj znajdują. Zrobiłem wstępną rezerwację na Wielkanoc do Nałęczowa i mam dylemat czy będę jedynym wesołym staruszkiem. Byłoby to porażające, przynajmniej dla mnie. Chociaż jestem młodzikiem jeśli chodzi o ducha mimo, że cielsko me stare i szkaradne. Pozdrowienia dla wszystkich samotnych i tych z wyboru i tych od losu.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS