Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
udawany singiel
07-02-2013, 22:33,
#11
RE: udawany singiel
(07-02-2013, 21:53)Maxy napisał(a):
(07-02-2013, 12:45)Wiera napisał(a):
(06-02-2013, 23:45)Maxy napisał(a): Ecchhh...
Jesteście przewrażliwione Wink
Co jakiś czas robimy do naszych użytkowników mailing reklamujący forum... i wtedy zainteresowanie rośnie wielokrotnie, stąd też rekordowe dni.
Część z tych odwiedzających zostaje na dłużej... ale większość po prostu pojawia się gościnnie...

pozdro
Maxy
Gdyby babcia miała wąsy..... Maxy!? Rozumiem, że Ci wasi użytkownicy do których mail'ujecie, to tak z zasady nie interesują się forum, ale za to intersują się stroną w taki sposób w jaki normalnemu użytkownikowi netu nie przyszłoby to do głowy. Można i tak, ale nie bądźmy naiwni.

Skory Ty wszystkowiedząca Wiero, wiesz wszystko lepiej, wiesz co inni robią, wiesz co inni myślą, wiesz jak się zachowują na forum, wiesz po co tu przychodzą... to po co mi zawracasz gitarę... nie siej niepotrzebnego zamętu...

To co piszesz, to Twoje gdybania nie potwierdzone żadną wiedzą... niestety szkoda na to czasu...

pozdro
Maxy
Daruj sobie Maxy "pozdro" po takim chamskim poście, bądź konsekwentny.
NO COMMENT
07-02-2013, 23:18,
#12
RE: udawany singiel
[/quote]
Gdyby babcia miała wąsy..... Maxy!? Rozumiem, że Ci wasi użytkownicy do których mail'ujecie, to tak z zasady nie interesują się forum, ale za to intersują się stroną w taki sposób w jaki normalnemu użytkownikowi netu nie przyszłoby to do głowy. Można i tak, ale nie bądźmy naiwni.
[/quote]

Skory Ty wszystkowiedząca Wiero, wiesz wszystko lepiej, wiesz co inni robią, wiesz co inni myślą, wiesz jak się zachowują na forum, wiesz po co tu przychodzą... to po co mi zawracasz gitarę... nie siej niepotrzebnego zamętu...

To co piszesz, to Twoje gdybania nie potwierdzone żadną wiedzą... niestety szkoda na to czasu...

pozdro
Maxy
[/quote]
Daruj sobie Maxy "pozdro" po takim chamskim poście, bądź konsekwentny.
NO COMMENT
[/quote]

No cóż... Wiera poprosiła bym wykasował jej profil, co uczyniłem...

pozdro
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
08-02-2013, 11:21,
#13
RE: udawany singiel
auć.. ale się porobiło !!!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
08-02-2013, 18:54,
#14
RE: udawany singiel
Myślę Maxy że trochę przesadzasz, nie wiem może jestem młody i głupi ale kultury w stosunku do kobiet zawsze mnie uczono, i takie zachowanie jest dla mnie niedopuszczalne. Jeżeli ktoś mówi że mu coś nie pasuje to może warte jest to przemyślenia, a nawet jeżeli się z tym nie zgadzasz to można to przekazać w spokojny normalny sposób. Zważywszy że nie tylko ona o tym mówiła, ale kilka osób zgłaszało że denerwuje ich ilość reklam na forum
adeat invito ne quis discedere amore
08-02-2013, 23:15,
#15
RE: udawany singiel
(08-02-2013, 18:54)donkryniu napisał(a): Myślę Maxy że trochę przesadzasz, nie wiem może jestem młody i głupi ale kultury w stosunku do kobiet zawsze mnie uczono, i takie zachowanie jest dla mnie niedopuszczalne. Jeżeli ktoś mówi że mu coś nie pasuje to może warte jest to przemyślenia, a nawet jeżeli się z tym nie zgadzasz to można to przekazać w spokojny normalny sposób. Zważywszy że nie tylko ona o tym mówiła, ale kilka osób zgłaszało że denerwuje ich ilość reklam na forum

No sorry... jeśli nazwanie kogoś "wszystkowiedzącym" jest niekulturalne, to ja strasznie przepraszam... Trochę sarkazmu kogoś zdenerowało? A może mnie też denerwują Wasze dziwne insynuacje, że forum jest atakowane itp.

Wyjaśniłem kilka postów wyżej skąd możliwe jest 99 osób w rekordowym dniu na forum, to oczywiście nikt mi nie uwierzył... no bo po co? Lepiej smuć teorię spisku... Przecież administrator forum to idiota, który bajki opowiada...

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
09-02-2013, 14:23,
#16
RE: udawany singiel
Maxy zobacz ile osób ciebie informowało że coś jest nie tak, ty zamiast to przemyśleć od razu odbijasz piłeczkę. Wcześniej nie było tylu reklam. Teraz za to ktoś zakłada konto tylko po to by wrzucić reklamę swojej firmy. Jeżeli tego nie dostrzegasz, to bardzo niedobrze. W pewnym momencie dojdzie do tego że ludzie się zrażą do forum. Może jest to warte chociażby przedyskutowania tego na jakimś poziomie. Dalej jednak twierdzę że potraktowanie Wiery w ten sposób było nieładne. Myślę że zagrała tutaj twoja "urażona duma", w stosunku do kobiet mężczyzna nigdy nie powinien wyjść z roli, to daje mi obraz kto jest mężczyzną, a kto chłopcem. A twoje zachowanie w tej sytuacji było oznaką niedojrzałości emocjonalnej. Takie jest moje zdanie
adeat invito ne quis discedere amore
09-02-2013, 19:51,
#17
RE: udawany singiel
(09-02-2013, 14:23)donkryniu napisał(a): Maxy zobacz ile osób ciebie informowało że coś jest nie tak, ty zamiast to przemyśleć od razu odbijasz piłeczkę. Wcześniej nie było tylu reklam. Teraz za to ktoś zakłada konto tylko po to by wrzucić reklamę swojej firmy. Jeżeli tego nie dostrzegasz, to bardzo niedobrze. W pewnym momencie dojdzie do tego że ludzie się zrażą do forum. Może jest to warte chociażby przedyskutowania tego na jakimś poziomie. Dalej jednak twierdzę że potraktowanie Wiery w ten sposób było nieładne. Myślę że zagrała tutaj twoja "urażona duma", w stosunku do kobiet mężczyzna nigdy nie powinien wyjść z roli, to daje mi obraz kto jest mężczyzną, a kto chłopcem. A twoje zachowanie w tej sytuacji było oznaką niedojrzałości emocjonalnej. Takie jest moje zdanie

Ludzie opanujcie się - na każdym forum rządzi administrator forum a nie forumowicze!!
Forumowicze mogą zgłaszać, że coś by chcieli zmienić, ale nie mogą żądać tego od właścicieli forum - bez przesady.
Piszecie jakieś bzdury o atakach na forum kompletnie nie znając się na sprawach zabezpieczeń.
Nie było i nie ma żadnych ataków na forum, a to, że ludzie zamieszczają reklamy - to jest normalne, że próbują... Tak dzieje się na wszystkich forach.
Forum istnieje coraz dłużej, jest coraz popularniejsze, stąd coraz więcej chętnych do reklamowania się na nim...

Część linków kasujemy, ale to nie znaczy, że trzeba gnębić każdego kto da w poście jakikolwiek link. To od moderatorów i administratora forum zależy czy uznamy dany post za niezbędny do wykasowania czy też nie!

Sorry donkryniu, ale nieładne to jest "upierdliwe" udawadnianie administratorowi, że forum jest atakowane...

Temat uważam za zamknięty...

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS