Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjaźń damsko - męska
11-12-2014, 20:00,
#51
RE: Przyjaźń damsko - męska
Hej, czy istnieje taka przyjaźń ? możliwe, ze gdzieś tak ale uważam,że są to nieliczne przypadki. Sama na swoim przykładzie mogę stwierdzić,że to nie takie proste Wink
Odpowiedz
01-01-2015, 21:08,
#52
RE: Przyjaźń damsko - męska
Sama mam przyjaciela od kilku lat i jest to dla mnie swoisty ewenement, bo nigdy nie wierzyłam w przyjaźń damsko-męską, a jednak nie wyobrażam sobie, żeby mogło nas łączyć coś więcej.
Odpowiedz
13-10-2015, 21:08,
#53
Big Grin  RE: Przyjaźń damsko - męska
Niestety tu wiele nowego nie wniosę ale mimo że to trudny temat spróbuję. Jeśli faktycznie ktoś z was przeżywa przyjaźń między kobietą a mężczyzną to jest szczęściarzem. Uważam że przyjaźnie biorą się z zainteresowania się sobą a to już może się rozwinąć dalej. Czasem za daleko...nawet wtedy gdy tego nie chcemy. Rozmowy,zainteresowania ,wspólne tematy do rozmowy to jedno ale najczęściej odczuwamy wtedy chemię. Sama natura nas tak stworzyła. Chciałabym bardzo mieć przyjaciela ale to raczej nierealne w moim przypadku. Szkoda bo dobrze by było gdyby ktoś szczerze po męsku odpowiedział mi na kilka pytań.
Odpowiedz
20-11-2015, 01:03,
#54
RE: Przyjaźń damsko - męska
A ja napiszę tak: każdy kto się tutaj wypowiedział ma rację. Tego typu relacje zależą od bardzo indywidualnych kwestii. Tego typu przyjaźń aby zaistniała, musi rozwijać się w pewnych okolicznościach. Ja należę do osób które mogą powiedzieć "tak, przyjaźnię się z facetem choć jestem kobietą". Swojego przyjaciela znam od ponad dziesięciu lat. Poznaliśmy się w latach szczenięcych kiedy (powiem uczciwie) byłam tzw chłopczycą (czyli na pewno dla większości chłopców nie byłam zbytnio atrakcyjna bo nawet nie nosiłam włosów na głowieWink a i ja nigdy nie spojrzałam na niego pod kątem "damsko-męskim". Nasze wspólne relacje przyjacielskie znacznie się pogłębiły kiedy mój obecny wówczas chłopak uciekł z dziewczyną mojego (jeszcze wtedy) kolegi. Wspólne przykrości bardzo nas zbliżyły (choć i wcześniej zawsze mieliśmy o czym ze sobą porozmawiać - wspólne poglądy, podobne wartości)
Nasza szczenięca przyjaźń trwa do tej pory. Wspólnie spotykaliśmy się z naszymi partnerami (zresztą bardzo lubimy się wzajemnie z jego obecną dziewczyną, a i on lubił towarzystwo mojego byłego faceta)
Dzisiaj już "nie straszę" łysą głową, a i powiem nieskromnie, że nie trzeba mnie nakrywać workiem. Przyjaciel też wyrósł na bardzo przystojnego faceta (ale!) nie ma w tym żadnej chemii bo nasze relacje są zbliżone do relacji brat-siostra.
Ta przyjaźń to przypadek, zrządzenie losu w trudnych chwilach. Zdarzyło mi się zawieść na "najlepszych przyjaciółkach" a na nim nie.
Widujemy się często, jak jest jakaś potrzeba to sobie pomagamy. Doradzamy sobie w trudnych momentach, poruszamy wszystkie tematy od A do Z.
Jakby ktoś miał wątpliwości, nigdy nie było nawet buzi!

Przyznam też, że taka przyjaźń to rzadkość. Mam sporo dobrych kolegów ale tylko jednego mogę nazwać przyjacielem.
Odpowiedz
23-11-2015, 16:13,
#55
RE: Przyjaźń damsko - męska
Dlaczego rzadkość ,mam kilka przyjaciół które są kobietami i nigdy nic nas nie łączyło poza przyjaźnią ,zawsze mogę na nie liczyć.
Odpowiedz
20-12-2015, 16:51,
#56
RE: Przyjaźń damsko - męska
Nie wiem czy przyjaźń, ale koleżeństwo na pewno jest możliwe. Mam kilka koleżanek o których obiektywnie mogę powiedzieć, że są atrakcyjne, ale żadna nie pociąga mnie w tym sensie żebym chciał z nimi być lub się przespać. W zasadzie to połączyły nas studia, różne wspólne projekty itd. Realizując je rozmawialiśmy na różne tematy, szliśmy tą samą drogą wracając z uczelni i tak jakoś utrzymujemy ten kontakt, a teraz za pośrednictwem chociażby facebooka jest to ułatwione. Ktoś wrzuci zdjęcie, ktoś to polubi, jeszcze ktoś inny skomentuje albo zagada na messangerze i można się umówić na wyjście do kina czy do baru. Kiedyś było by to z pewnością trudniejsze, bo pewnie po zakończeniu studiów kontakt by się urwał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS