Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmysłowy dom
12-02-2013, 23:31,
#31
RE: Zmysłowy dom
To czekam na dalsze propozycje Smile już się nie mogę doczekać Smile ja za to lubię Grecję Smile
Odpowiedz
13-02-2013, 05:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2013, 05:21 przez donkryniu.)
#32
RE: Zmysłowy dom
A no w Grecji też są piękne miejsca, dla mnie interesujące przede wszystkim z powodów historycznych. A co do dalszych propozycji. To jeżeli chodzi o takie naprawdę dla mnie romantyczne miejsce to zawsze będzie Ojców i Pieskowa Skała, chociaż tam to warto pojechać kiedy jest ciepło, piękne widoki naprawdę mnóstwo romantycznych miejsc do romantycznych spacerów. Piękne punkty widokowe do oglądania wschodów i zachodów słońca..... rozmarzyłem się

A i jeszcze bym zapomniał o najważniejszym Ogrodzieniec to dopiero gratka dla romantyków.... no teraz to masz przechlapane bo będziesz musiała się ze mną tam wybrać Tongue ahh.... jeszcze bardziej się rozmarzyłem Smile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
13-02-2013, 08:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2013, 08:49 przez Gustiwa.)
#33
RE: Zmysłowy dom
Ty to spania widzę nie masz Smile
Ja uwielbiam Grecję za wszystko!!! Ale miejsca historyczne są wspaniałe!!! Człowiek cofa się w przeszłość Smile
A co do Ojcowa i Piaskowej Skały to ja wiem czy przechlapane - wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłam Dodgy Wybieram się, wybieram i wybrać nie mogę, a tak to będę miała okazje by wreszcie odwiedzić te miejsca Wink
Odpowiedz
13-02-2013, 20:00,
#34
RE: Zmysłowy dom
Po pierwsze pracuję od 3:00 do 20:00 z przerwami, po drugie jeżeli mówimy szczerze, to ja z wielką chęcią się pisze ale dopiero czas mam na pierwszy weekend marca, ale żeby było bardziej romantycznie to może od 8 do 10 taki wyjazd z okazji Dnia Kobiet Smile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
13-02-2013, 20:10,
#35
RE: Zmysłowy dom
Donkryniu to jeśli mogę spytać gdzie pracujesz?
A co do weekendu, to póki co, to termin mam wolny i na taki weekend to bym się z chęcią wybrała Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS