Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
11-01-2013, 15:19,
#11
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(11-01-2013, 14:50)Anusiawawa napisał(a): Moje serce bardzo wiele razy już pchneło mnie do przodu i dzięki temu miałam tyle szczęśliwych chwil i wspomnień z Nim Smile O to nawet dobrze, Donkryniu, że jesteś podobny do tego mojego przyjaciela, moze dzięki Tobie, będę mogla sie poradzić co robic, by Go zadowolić Smile najbardziej lubię ten Jego uśmiech i takie niezwykle lśniace oczy, gdy mnie zobaczy...

Powiem tak, mężczyzn takich jak my, nie jest trudno zadowolić, wystarczy być przy nas, często jesteśmy bardzo ranieni bo jesteśmy bardzo ufni (inaczej po prostu naiwni), w tedy potrafimy się zachowywać irracjonalnie. Możemy nawet czasami się w tedy zachowywać, no lekko mówiąc, nienormalnie dla innych. Ale powiem jedno, potrafimy się pięknie odwdzięczyć za poświęconą nam uwagę. Jak kochamy to do śmierci, dla tego bardzo źle znosimy, gdy ktoś nas zrani, odrzuci. Powiem jedno, pomimo tego że potrafimy być męczący, to jesteśmy wierni do grobowej deski. Bądź dla niego dobra i wyrozumiała to wystarczy, mów otwarcie. Bo to akurat normalna cecha u facetów, nie jesteśmy domyślniUndecided, mam nadzieję że i ja kiedyś spotkam kogoś takiego jak tyBig Grin pozdrawiam ciepłoSmile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
11-01-2013, 15:35,
#12
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Mój Przyjaciel właśnie taki jest, jak opisałeś. I ja też mam takie cechy, nietypowe dla wspólczesnej dziewczyny, ale może przez to bardzo sie rozumiemy, często nawet bez słów. a wierz mi, że juz wiele razy było wiele takich magicznych chwil, w ktorych nawet nic do siebie nie mówiliśmy, a gesty nasze same za siebie mówiły. Nic tak mi nie pomaga jak przytulenie sie z Nim Smile Jestem dla Niego jak najbardziej wyrozumiała, On ma szlachetne serce, nie tylko dla mnie, ale nie wszyscy potrafią to docenić, co widze,że Go boli. lubię opowiadać innym o naszej bliskości. Smile jestem z tego dumna, bo znamy sie 4 lata prawie, a mam wrażenie, jakbyśmy znali sie cała wiecznośc WinkRówniez Ciebie pozdrawiam i życzę, żebyś spotkał Kogoś z kim byłbys tak blisko Smile ja długo szukałam Tego Kogoś
Odpowiedz
11-01-2013, 19:41,
#13
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(11-01-2013, 15:35)Anusiawawa napisał(a): Mój Przyjaciel właśnie taki jest, jak opisałeś. I ja też mam takie cechy, nietypowe dla wspólczesnej dziewczyny, ale może przez to bardzo sie rozumiemy, często nawet bez słów. a wierz mi, że juz wiele razy było wiele takich magicznych chwil, w ktorych nawet nic do siebie nie mówiliśmy, a gesty nasze same za siebie mówiły. Nic tak mi nie pomaga jak przytulenie sie z Nim Smile Jestem dla Niego jak najbardziej wyrozumiała, On ma szlachetne serce, nie tylko dla mnie, ale nie wszyscy potrafią to docenić, co widze,że Go boli. lubię opowiadać innym o naszej bliskości. Smile jestem z tego dumna, bo znamy sie 4 lata prawie, a mam wrażenie, jakbyśmy znali sie cała wiecznośc WinkRówniez Ciebie pozdrawiam i życzę, żebyś spotkał Kogoś z kim byłbys tak blisko Smile ja długo szukałam Tego Kogoś

Oj ja byłem z kobietą w podobnej relacji, znaliśmy się około 3 lata, potrafiliśmy godzinami być tylko obok siebie, siedzieć i patrzeć na siebie, ale była w związku z innym, złym facetem. W końcu pojawiło się dziecko, a on nie sprawdził się jako ojciec. Ja jej przyznałem się do tego co czułem, no i zgodziła się na związek. Ale stała się inna, a ja starałem się i co do niej co do dziecka. A ona mnie tylko sprawdzała, aż w końcu doprowadziła, że nie wytrzymałem i powiedziałem o jedno słowo za dużo. Dziś strasznie tego żałuje, a serce moje pękło. Za dużo razy, ludzie mnie zranili, nie mam siły szukać, a skurwielem nie potrafię być. Więc chyba wole być samotnym. Ja też jej się zwierzałem i tylko jej, dziś wie o mnie za dużo i potrafi to wykorzystać przeciwko mnie,a to boli, to był mój błąd, dla tego właśnie piszę żebyś go nie skrzywdziła tak jak mnie skrzywdzonoConfused bo wiem jak go to może zaboleć
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
11-01-2013, 20:24,
#14
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
wow, przeczytałam cały wątek. Niezłe love story. A co tam, trzymam kciuki, bo dlaczego by nie. Najpierw przyjaźń, później miłość, to fantastyczna sprawa. Oby On odwzajemnił w pełni Twoje uczucia, bo o Ciebie jestem spokojna, wpadłaś po uszy.Heart
Odpowiedz
12-01-2013, 16:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2013, 16:11 przez Anusiawawa.)
#15
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Bardzo wzruszająca opowieść, Donkryniu. Właśnie dlatego nie wyznaję mu tego, że go kocham, (choć czuje to w sercu ) bo nie chcę tego uczucia zepsuć, które budowaliśmy przez tyle lat. Chcę, aby nasza relacja właśnie tak sie po woli rozwijała. Pośpiech jest złym doradcą...ale czasami serce nie wytrzymuje, i wtedy może to różnie być. czytam na różnych innych forach na temat przyjaźni damsko męskiej i niemal wszyscy mówią, że ona tak szczerze to nie istnieje, taka czysta przyjaźń, że zawsze, prędzej czy pójźniej albo przerodzi sie w miłość albo będzie koniec między ludzimi, a tego bym nie chciała. ja zawsze chciałam mieć w Nim przyjaciela. Nigdy nie zapomne jak miałam kiedyś doła, ciężki problem...i był czas,kiedy nikt specjalnie nie chciał mnie wysłuchac....wiec napisałam maila do Niego...a On niczym "dobra wróżka" odpisał mi tak pięknie, powiedzial,żebym sie nie martwiła,że on bedzie trzymał za mnie kciuki...dziś to on mi sie zwierza. Jednak w miarę uzewnętrzniania siebie na drugiego, poczułam do Niego coś wiecej, i nie umiem o Nim myśleć bez mocniejszego bicia w sercu. A i On widzę, coś czuje do mnie. Umiem interpretować mowę ciała i wszystkie sygnały jakie wysyła mi chcąc przekazać, że jest mną zainteresowany bardziej niż "tylko" przyjaciółka....No i teraz nie wiem co dalej powinnam/powinniśmy zrobić ze sobą. Dlatego szukam porady Big Grin
Odpowiedz
12-01-2013, 16:57,
#16
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(12-01-2013, 16:09)Anusiawawa napisał(a): Bardzo wzruszająca opowieść, Donkryniu. Właśnie dlatego nie wyznaję mu tego, że go kocham, (choć czuje to w sercu ) bo nie chcę tego uczucia zepsuć, które budowaliśmy przez tyle lat. Chcę, aby nasza relacja właśnie tak sie po woli rozwijała. Pośpiech jest złym doradcą...ale czasami serce nie wytrzymuje, i wtedy może to różnie być. czytam na różnych innych forach na temat przyjaźni damsko męskiej i niemal wszyscy mówią, że ona tak szczerze to nie istnieje, taka czysta przyjaźń, że zawsze, prędzej czy pójźniej albo przerodzi sie w miłość albo będzie koniec między ludzimi, a tego bym nie chciała. ja zawsze chciałam mieć w Nim przyjaciela. Nigdy nie zapomne jak miałam kiedyś doła, ciężki problem...i był czas,kiedy nikt specjalnie nie chciał mnie wysłuchac....wiec napisałam maila do Niego...a On niczym "dobra wróżka" odpisał mi tak pięknie, powiedzial,żebym sie nie martwiła,że on bedzie trzymał za mnie kciuki...dziś to on mi sie zwierza. Jednak w miarę uzewnętrzniania siebie na drugiego, poczułam do Niego coś wiecej, i nie umiem o Nim myśleć bez mocniejszego bicia w sercu. A i On widzę, coś czuje do mnie. Umiem interpretować mowę ciała i wszystkie sygnały jakie wysyła mi chcąc przekazać, że jest mną zainteresowany bardziej niż "tylko" przyjaciółka....No i teraz nie wiem co dalej powinnam/powinniśmy zrobić ze sobą. Dlatego szukam porady Big Grin

Przyjaźń może istnieć między mężczyzną i kobietą ale jest to bardzo skomplikowana relacja. A co do uczucia to się powtórzę, trzeba czasami poczekać i zastanowić, czy chcesz zrobić kolejny krok, czy nie. Ponieważ nie wiem w jakim jesteś wieku, osoby młode powinny się bardziej wstrzymywać z decyzjami, gdyż hormony buzujące powodują podejmowanie błędnych decyzji. Osoby po trzydziestce, myślę że mają już o wiele większe doświadczenie i są bardziej zdystansowane, więc decyzje mogą być podjęte w krótszym czasie. Powiem tak, powinnaś z nim porozmawiać o swoich uczuciach, i zastrzec że nie są dla niego żadną deklaracją. Powiedz mu, że ta przyjaźń jest dla ciebie w tej chwili najważniejsza. Zapytaj się go, czy też czuje to samo, jeżeli powie ci że nie to też nie bierz tego do siebie bo może być to związane nie z brakiem uczuć a ze strachem. Po prostu przeprowadź bardzo szczerą rozmowę, bo myślę że już czas dowiedzieć się czy pozostaniecie przyjaciółmi, czy kimś więcej Smile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
14-01-2013, 08:08,
#17
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Ja mam już prawie 26 lat ( skończę w kwietniu ) i do takich relacji, jak przyjaźń, czy miłośc podchodzę bardzo serio. Nie zależy mi tylko na sobie i na własnych potrzebach, ale też na potrzebach tej drugiej osoby. Nie chcę też np sprawiać osoby, która sie narzuca...choc przyznam,że miałam trudny czas i sama nie wiedziałam, co sie ze mną dzieje...i niestety "dokuczałam" sobą innym opowiadając o sobie wówczas zbyt dużo ( ale dziewczyny juz tak mają, że potrzebują sie zwierzyć ) ale nawet wtedy mój przyjaciel mi pomógł, mowiąc,żebym np znalazła sobie jakieś nowe zajęcie, np poszukała pracy, czegoś co pozwoli mi zapomnieć o tym...teraz to On opowiada mi o sobie, otwiera sie przede mną ze swoim życiem. Wszystko jest na dobrej drodze, między nami jest już dojrzala przyjaźn, która powinna być fundamentem (mam nadzieje ) prawdziwej miłości. bo uwazam,że prawdziwa miłość, jest wtedy, gdy druga osoba pokocha nasze wnętrze, a nie wygląd ? Niektórzy nie urodzili sie piekni, ale moga miec bogatą duszę.
Odpowiedz
14-01-2013, 11:58,
#18
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Nie tylko kobiety potrzebują się zwierzyć, mężczyźni również tego potrzebują. Różnica polega na tym że mężczyźnie mają o wiele większy problem mówić o uczuciach i zdecydowanie mocniej kontrolują ludzi przed którymi się zwierzają. Niestety ja chyba jestem bardziej podobny pod tym względem do kobiety, też muszę się zwierzyć komuś. Powiem jedno, tylko ja nie mam teraz komu się zwierzyć, a moje zaufanie do ludzi jest mocno nadszarpnięte. Niestety widocznie jestem zbyt trudnym człowiekiem, żeby ktoś mnie pokochał bądź był dla mnie przyjacielem. Ale niestety pewnie zostanę sam, powoli się z tym godzę;(
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
14-01-2013, 12:29,
#19
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
A może znajdziesz swoją bratnią duszę...nie trać nadziei...pamiętaj, że tacy ludzie są wśród nas, tylko trzeba ich poszukać. Nie jestesmy stworzeni do życia w samotności. człowiek potrzebuje drugiego człowieka, by z nim dzielić nasze chwile, i te dobre i te złe. Trzymam za Ciebie kciuki,abyś znalazł taką osobę. Ja też kiedys nie miałam nikogo...ale przyszedł czas, że znalazłam. moze pomyśl, jakie masz hobby ? spróbuj je rozwijać ? zapisz się na jakiś kurs ? może nauka nowego języka "? gry na jakimś instrumencie ? może jakiś sport ? ja poznałam przyjaciela dzięki temu, że zaczełam statystować w programach telewizyjnych, na publiczności. dziś już nie statystuje...ale przyjaźń pozostała
Odpowiedz
14-01-2013, 18:48,
#20
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Niestety w ostatnim czasie moim jedynym hobby stała się moja praca, bo tak naprawdę nie mam specjalnie czasu na nic innego. To mnie strasznie w sumie dołuje. Zresztą też dla tego zarejestrowałem się na tym forum. Mam wiele zainteresowań ale kiedy mam im się poświęcić, może wreszcie uda mi się trochę zatrzymać ten pęd. Powiem szczerze że masz coś takiego w sobie że chce mi się z tobą gadać. Może kiedyś uda nam się spotkać i pogadać w realu, bo wydajesz się bardzo dobrym człowiekiem. Może jakieś spotkanie z portalu, a może jak będę w Warszawie kiedyś to się spotkamy. A w kwestii tematu, to liczę na jakąś informację co do rozwoju sytuacjiSmile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS