Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sex, miłość niepełnosprawnych
14-01-2013, 08:27,
#11
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
Ja też się w Wami zgadzam. Człowiek musi chcieć pomocy...jeśli sam nie może sobie poradzić. I dobrze, że są obok ludzie, którzy mogą nam pomóc -chociażby dobrym słowem. Ludzie sa tu po to, żeby pomagać. Więcej wiary w innych ludzi, a będzie dobrze. ja też tak miałam, choć na nic nie choruję,ale były czasy, gdy nie miałam sie do kogo odezwać, wiec zapisałam sie na forum ulubionego zespołu - na którym poznałam fajne osoby, z którymi nawiązałam fajne relacje. Smile
Odpowiedz
15-01-2013, 08:40,
#12
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
Fakt przepraszam że nie podziękowałem przeczytajcie pierwszy post tam pisze czy mam szanse na miłość a nie na spotkanie z kolegą. Donkrynu przyjedzie do mnie 3x na rok. A resztę roku będziemy pisać listy bez sensu. Takie spotkania kilka razy do roku mam w sanatorium albo na wycieczkach. Jestem samodzielny tylko nie chodzę a co będzie nie wiem. Potrzebuje kobiety by się spotykać często, a z czasem może coś więcej.
Odpowiedz
15-01-2013, 08:47,
#13
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
Ale ja ciebie pytam, co robisz w tym kierunku żeby ją spotkać, co robisz w tym kierunku żeby ją sobą zainteresować. Pamiętaj podstawą jest nie załamywać się. Ludzie niepełnosprawni, których ja znam w większości są to ludzie z pasjami, zarażający swoim optymizmem. Ale żeby to osiągnąć musisz przełamać po pierwsze swoje ograniczenia, a po drugie naprawdę znaleźć coś w czym będziesz dobry i spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-01-2013, 09:49,
#14
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
No widzisz, Donkryniu, jednak przekonałam Cię, ze wspólne zaintereswania łączą ludzi Wink
Odpowiedz
15-01-2013, 20:47,
#15
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
Teraz przekonaj chłopaka Smile jego naładuj swoim pozytywizmem
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
16-07-2013, 11:07,
#16
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
jak będziesz wierzył że się znajdzie to się znajdzie.
Odpowiedz
23-07-2013, 14:48,
#17
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
Popieram DeeDee, szukasz kobiety - opiekunki czy sam jesteś w stanie cos zaoferować? Wiem, że w obliczu niepełnosprawności cięzko zarazać optymizmem ale tak naprawdę jest to jedyny sposób. Żadna kobieta nie chce mieć uwieszonego na niej malkontenta, w tym momencie to nie wózek jest barierą tylko ty. Przeglądając ostatnio laureatki miss wózka znalazłam dziewczynę która cierpi na ta samą chorobę co ty - Izabela Sopalska. Niech osoby takie jak ona staną sie dla Ciebie inspiracją, znajdź siebie i zadbaj o siebie. O swoje zainteresowania, życie, hobby, wyjdź do ludzi nie tylko po to, by porwać jakąś niewiastę i z powrotem się zabunkrować. Wiem, że możesz być sfrustrowany, ale to nic nie zmieni. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
14-08-2013, 14:33,
#18
RE: sex, miłość niepełnosprawnych
(16-07-2013, 11:07)janossheldon napisał(a): jak będziesz wierzył że się znajdzie to się znajdzie.

nie mów tak, że jak będzie wierzyć to się znajdzie bo są ludzie którzy szukają całe życie i nie znajdują. nie mówię żeby nie wierzyć i sie załamywać ale takie gadanie jest według mnie idiotyczne. według mnie trzeba zamienić usilne poszukiwania połączone z przerażeniem przed samotnością w wyzwanie. jak teraz mi nie wyjdzie z tą czy z tym to kombinuję inaczej. i nie użalamy się nad sobą!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS