Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsca :D
18-08-2016, 11:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2016, 11:36 przez Imperatorowa Grzesznic.)
#21
RE: Miejsca :D
Po długiej aczkolwiek namiętnej rozmowie z moim kierowcą, tylko środkowe siedzenia w autokarze są niewygodne Wink biurka szefa jeszcze nie testowałam i mam nadzieje, że droga mojej kariery nie będzie na czterech liter Tongue

Ja jestem zwolenniczką próbowania wszędzie gdzie tylko się da....a od dziś obowiązkowo z ustami malowanymi mocną, czerwoną seksowną szminką Wink

Póki co, przetestowałam kilka rzeczy i najbardziej podobało mi się na parapecie i blacie kuchennym. Samochodu się nie doczekałam przez 3 lata bo zawsze mu coś nie pasowało (kierowcy - facetowi mojemu w sensie Tongue ) a to za zimno, a to ludzie się kręcą....a idźcie z takim chłopem, żeby mu nawet własnej panny nie chciało się przelecieć. Także przesłanie Imperatorowej brzmi następującą....grzeszcie gdzie się da bo życie jest za krótkie żeby się zastanawiać. Juro może nas nie być przecież Wink


Aaaa no i klapsy.....oj lubię, lubię, lubię lubię...... Big Grin
Mało tego moja bardzo dobra koleżanka mawia: " lodzik mus być....a jak jesteś bardzo zmęczona, to chociaż rączką" Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS