Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co mam robić ?
04-09-2012, 09:17,
#11
RE: co mam robić ?
Dokładnie tak. Także Karol do dzieła, ruszaj na podbój świata a nie będziesz miał czasu na rozdrapywanie starych ran. Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
06-09-2012, 09:22,
#12
RE: co mam robić ?
kilka dni temu dziewczyna odblokowała mnie na Fb i zaczeła subskrybowac mój profil oraz dodała swoje zdjęcie które zawsze bardzo lubiłem lecz milczy dalej.nie wiem czy to jakas zagrywka z jej strony bo nigdy publicznie nie pokazywala zdjęc...
Odpowiedz
06-09-2012, 09:46,
#13
RE: co mam robić ?
Karol, jeśli chcesz na tym forum zbiorowo zastanawiać się nad tym co ta dziewczyna ma lub nie ma na myśli robiąc to czy owo to ja mówię PASS!

Sory, ale nie każdy jest typem masochisty... niektórzy lubią cieszyć się życiem a nie babrać w psychologicznym bagnie :/
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
06-09-2012, 09:55,
#14
RE: co mam robić ?
nie jestem masochista)) chciałem tylko opini.sam wiem że nic juz z tego nie będzie dobrego ,widzę że niejest jednak taka fajna dziewczyną jaka sie wydawała.
Odpowiedz
06-09-2012, 17:20,
#15
RE: co mam robić ?
no wreszcie przejrzałeś na oczy, brawo, a teraz zacznij żyć Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
16-04-2013, 21:25,
#16
RE: co mam robić ?
A może ona w poprzednim związku była tak pokaleczona, że teraz nie umie sobie poradzić ze sobą, boi się Ciebie, chociaż chce utrzymać kontakt?
Odpowiedz
17-04-2013, 09:34,
#17
RE: co mam robić ?
witajcie... a może ona tak naprawde ma tam kogos za granica i tylko utzrymuje sztucznie tą znajomosc by w razie czego mięc do kogo wrócic gdy tam sie nie ułozy...

hmm... róznie ludzie kombinuja niestety...


dołączam się do wszytskich... zacznij zyc i szukaj prawidzwej miłości.. jesli ktos kogos kocha is zanuje to napewno nie zachowuje się w ten sposób Smile
Odpowiedz
22-07-2013, 08:36,
#18
RE: co mam robić ?
Prawdziwa miłośc to tylko w melodramacie można znależ, ludzi często nazywają miłością sex, pożadanie i wygodę
Odpowiedz
21-08-2013, 07:32,
#19
RE: co mam robić ?
Temat jest już stary ale wart zapamiętania. Jak dla mnie jesli kobieta utrzymuje kontakt tylko internetowy to nie ma zbyt duzych rokowan, widocznie wstydzi sie z tobą gdzies pojawić albo woli sama dyktować czas i warunki na jakich się kontaktujecie. Z tej maki chleba nie będzie, do rad kolegów nalezy miec dystans ale tym razem chyba warto było go posłuchac.
Odpowiedz
23-02-2014, 23:59,
#20
RE: co mam robić ?
Witam Smile długo mnie tu nie było , napisze wam jak sprawa się zakończyła. Krótko po tym znowu zaczeliśmy rozmawiać i obiecała że jak przyjedzie to się odezwie Smile Smile Smile hihi oczywiście zaczeła wymyślać historyjki że nie może itp. i zaczeła się dziwnie zachowywać , odpisywała mi po 10 minutach albo kazała mi pisac niby że czyta .okazało się że poznała faceta i się zakochała , widziałem że facet ma ją daleko i głęboko ale ona myślała że złapała pana boga za nogi Smile po niedługim czasie facet ją rzucił i znowu zaczeła mnie zaczepiać .Oczywiście cały czas twierdziła że jest za granicą , a traf chciał że spotkałem ją na ulicy SmilePo tej lekcji postanowiłem definitywnie dać sobie spokój , kobieta ma chyba jakieś zaburzenia i sama nie wie czego chce , ani z niej materiał na koleżankę a na coś więcej to już na pewno nie.czasami trzeba powiedzieć pas bo nie warto psuć sobie nerwów .ta kobieta dostanie lekcje od życia za swoje postępowanie ,bo nie można bawić się ludzmi. zablokowałem ją gdzie sie tylko dało lecz ona zakłada jakies inne konta na fb i podszywa sie pod kogoś innego i wypisuje.Smile oczywiście nie bawie sie w to .Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS