Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
28-08-2012, 15:49,
#11
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Z tych wpisów doliczyłam się,że mamy 5 osób na jedno autoBig GrineeDee, Amelia,Kamawi,anaw i ja.Jeśli będzie więcej osób to się rozdzielimy na dwa auta, nie wiemy jak nasi koledzy Bighasan i Wojtek,nie dają znać o sobie Huh
28-08-2012, 16:32,
#12
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
A Julianna ? też mówiła, że chce jechać. Mam nadzieję, że nie zmieniła zdania. Bighasan tutaj nie zagląda trzeba się z nim skontaktować i ustalić, czy chce z nami jechać.
29-08-2012, 08:04,
#13
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
z tego co wiem, to Julianna jest chętna, a co więcej to ma do dyspozycji samochód Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
29-08-2012, 18:58,
#14
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
No to zaczyna nam się tworzyć fajna ekipa Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
31-08-2012, 18:48,
#15
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Na dzień dzisiejszy 29-30.09 mi odpada ;(.
01-09-2012, 09:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2012, 09:40 przez Kamawi.)
#16
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Wygląda na to, że jedyna data, jaka pasuje wszystkim to 23 września w niedzielę. Smile

Obecnie naliczyłam się 7 osób i chyba całej siódemce pasuje data 23 września:

1. DeeDee
2. Amelia77
3. Dzasta
4. Truskaweczka
5. Kamawi
6. anaw
7. Julianna66
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
02-09-2012, 11:16,
#17
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Widzę, że sporo dziewczyn uważa, że jeden dzień na te dwie miejscowości, to trochę mało.
O ile Kazimierz nie ma aż tak dużo atrakcji, to wydaje się, że w Nałęczowie jest ich sporo. Może zabraknąć nam czasu na wszystko.

W zasadzie to prosiłoby się rozdzielić te dwie wyprawy na dwie części. Jedną na Nałęczów, a drugą na Kazimierz Dolny z Janowcem, do którego też warto byłoby zajrzeć:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janowiec_(w...lubelskie)

Z tego, co się zorientowałam, sporo część z nas liznęła już Kazimierz, a nie była jeszcze nigdy w Nałęczowie. Ale są wśród nas i takie, które były w Nałęczowie, a nie były w Kazimierzu.
Żeby wszystkich usatysfakcjonować (co nie jest łatwe), moja propozycja jest taka, żeby nastawić się jednak głównie na Nałęczów i od niego zacząć naszą wyprawę. A w powrotnej drodze zajrzeć na chwilę do Kazimierza.

Z tego, co wyczytałam w necie to w Nałęczowie na pewno warto zobaczyć:
1. Park Zdrojowy wraz ze Starymi Łazienkami
2. Ławeczka Bolesława Prusa
3. Chata Stefana Żeromskiego
4. Pałac Małachowskich
5. wiele zabytkowych willi
6. Wąwozy, szczególnie Wąwóz Łukoszyński
Są tam też drogi spacerowo-turystyczne - z niektórych może również warto byłoby skorzystać. Wink
Swoistą atrakcję Nałęczowa stanowi także wąskotorowa Nałęczowska Kolej Dojazdowa, wpisana na listę zabytków. Trasa tej kolei obejmuje 54 km stalowych wąskotorowych szlaków wiodących przez tereny Płaskowyżu Lubelskiego, doliny rzek Chodelki i Bystrej oraz Powiśla Lubelskiego.
Trochę tych wszystkich atrakcji jest. Obawiam się, że jednak nie damy rady ze wszystkiego skorzystać. A pewnie i tak nie wszystko wymieniłam. Wydaje się, że program będzie dosyć napięty. Wink

W Kazimierzu byłam króciutko. Z tego co się zdążyłam zorientować, to jest tam dużo mniej atrakcji. Na pewno warto zobaczyć rynek i pobliskie pozostałości ruin zamku. Można pójść nad bulwar nadwiślański i połazić wzdłuż Wisły, przepłynąć się stateczkiem na drugą stronę do Janowca, ale jak się zostawi samochody, to potem trzeba po nie wrócić.
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
02-09-2012, 11:27,
#18
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
sprawy nam się tochę pokomplikowały. Przede wszysktim ze względów służbowych odpadła nam Julianna66 z samochodem Sad

Pojawiły się też głosy, żeby rozdzielić Kazimierz od Nałęczowa, gdyż na obydwa miejsca jeden dzień nie starczy.

W takim razie proponuję aby rozdzielić te dwa miejsca i ustalić, które z nich kto jest chętny odwiedzić w terminie 23 września. W zależności jaka to będzie grupa zobaczymy jak tam dojechać.

Ja od razu deklaruję, żę jestem chętna na wycieczkę 23 września i jest mi obojętne czy bedzie to Nałęczów czy Kazimierz Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
02-09-2012, 11:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012, 11:33 przez Kamawi.)
#19
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Ja jestem chętna na wyjazd 23 września.
I chociaż w Kazimierzu już byłam a w Nałęczowie nie (dlatego wolałabym w pierwszej kolejności odwiedzić Nałęczów), to wybieram się bez względu, jaka będzie decyzja co do celu podróży. W tak miłym gronie każde miejsce jest dobre. Smile
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
02-09-2012, 15:32,
#20
RE: Kazimierz/ Nałęczów we wrześniu
Hej...
Ja jestem za 23.09 i kilka razy byłam w Kazimierzu,natomiast w Nałęczowie nie.Wolała bym zacząć od Nałęczowa,bo rzeczywiście w Kazimierzu nie ma dużo atrakcji.To moje zdanie!Tongue
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS