Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
18-01-2016, 17:51,
#21
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
W Mielcu powietrze też nie jest lepsze. Bardzo zanieczyszczone, głównie przez Melnox w Strefie Ekonomicznej. Ja mieszkam bliżej Wisłoki. Do lasu mam daleko .. jakieś 5-6 km, ale sama się tak daleko nie zapuszczam, żeby mnie wilki nie zjadły albo sowy nie wypiły Wink
Odpowiedz
18-01-2016, 19:11,
#22
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
No z wilkami trzeba ostrożnie zwłaszcza z tymi na dwóch nogach .
Rozumiem ze mieszkasz bliżej starego Mielca pamiętam ze w starej części była taka przytulna knajpa gdzie świetnie można było zjeść prowadzili ją młodzi ludzie ,nie miałem czasu aby odszukać to miejsce poza tym było już późno a miałem jeszcze spotkanie w Tarnowie ale w lutym poszukam tego miejsca .
Odpowiedz
19-01-2016, 18:52,
#23
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Owszem mieszkam bliżej starego Mielca. Widzę, że dobrze znasz miasto ... chyba nawet lepiej niż ja Tongue Pamiętasz nazwę tej knajpy ?
Odpowiedz
20-01-2016, 05:57,
#24
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Znam Mielec wyrywkowo tam gdzie pracowałem bądź tam gdzie spacerowałem mająć wolny czas po pracy .
Nazwy knajpki nie pamiętam ,pamiętam że była w narożnej kamienicy przy drodze na Lisią Górę ,Tarnów .Lubię takie miasta wydaje mi się ze ludzie są mniej anonimowi niż mieszkając w koszmarnych koszarach osiedlowych , łatwiej można nawiązać kontakt choćby z sąsiadem dlatego myślę o zmianie miejsca zamieszkania ,nie wiem jeszcze konkretnie gdzie ale biorę pod uwagę kilka miejscowości zobaczymy co z tego wyjdzie .
Odpowiedz
20-01-2016, 17:59,
#25
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Ta knajpka nadal istnieje i zmieniała swoją nazwę już kilkakrotnie. Obecnie nazywa się "Kamienica". W Mielcu jest mnóstwo mieszkań na sprzedaż Wink Tylko miejsc pracy nie ma.
Hmmm... zboczyliśmy z wątku Tongue Tutaj o singielstwie i samotności powinniśmy pisać Tongue
Odpowiedz
20-01-2016, 20:44,
#26
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Tak zgadza się to ta knajpa , czy zboczyliśmy z tematu ? niewiele rozmawiamy o miejscu dla singla na tym zwariowanym świecie ,dobrze jest zmienić adres kiedy jest się singlem jest to pewne urozmaicenie w nudnym życiu .Inny widok za oknem to pewne urozmaicenie.
Odpowiedz
21-01-2016, 16:45,
#27
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Wiesz, zawsze można gdzieś wyjechać na kilka dni i wtedy też zmieni się widok za oknem i też jest urozmaicenie. Każdy robi to co lubi i na miarę swoich możliwości.
A co do wątku - znam osoby, które mają wredny charakter a mają partnerów.
Odpowiedz
21-01-2016, 17:45,
#28
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
no to jest zagadka ,znam również takie osoby które poniżają nieraz swoich partnerów i to w towarzystwie , zawsze zastanawiam co tych ludzi trzyma przy sobie pieniądze , zainteresowania ,wątpię a może im to nie przeszkadza ,moze inne relacje np łóżko .Nie wiem to są moje przypuszczenia .
Odpowiedz
21-01-2016, 17:55,
#29
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Hmmm... pewnie jest tak jak piszesz ... niektórzy dla pieniędzy są w stanie wiele znosić... być może taka osoba nie odejdzie od drugiej z wygody albo zwyczajnie boi się zostać sama a może są ze sobą, bo już się przyzwyczaili, może z niskiego poczucia własnej wartości - uważa, że nie zasługuje na nikogo lepszego.... może ze względu na dzieci ... Jaki by nie był powód takiej relacji to nie jestem w stanie zrozumieć jak można dać się poniżać.
No ale różni są ludzie ... i żyją jak chcą.
Odpowiedz
21-01-2016, 20:30,
#30
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
A może to wynik stylu życia i środowiska ,tempa życia co prowadzi do stresu ,samotność też może doprowadzić do zdziwaczenia a zazdrość że ktoś żyje we dwoje do zmiany charakteru i z człowieka pogodnego ,wesołego robi się upierdliwy zgorzknialec
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS