Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć :-)
30-05-2018, 21:13,
#1
Cześć :-)
Jestem z Wielkopolski. Mam 42 lata. Od jakiegoś czasu rozważam taki wyjazd grupowy w gronie singli. Ale nie ukrywam ze mam trochę obaw. Czy odnajde się w takiej grupie? Jestem osobą dość nieśmiała nie piję alkoholu. Jaki jest średni wiek uczestników takich wyjazdow?
Może ktoś z Was znajdzie chwilkę i napisze mi jak wyglądają takie wyjazdy.
Pozdrawiam ☺
Odpowiedz
30-05-2018, 21:47,
#2
RE: Cześć :-)
Witaj stokrotko.
Odpowiedz
05-06-2018, 15:32,
#3
RE: Cześć :-)
Czesc mała
Odpowiedz
05-06-2018, 22:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2018, 22:50 przez DorotaK.)
#4
RE: Cześć :-)
(30-05-2018, 21:13)stokrotka76 napisał(a): Jestem z Wielkopolski. Mam 42 lata. Od jakiegoś czasu rozważam taki wyjazd grupowy w gronie singli. Ale nie ukrywam ze mam trochę obaw. Czy odnajde się w takiej grupie? Jestem osobą dość nieśmiała nie piję alkoholu. Jaki jest średni wiek uczestników takich wyjazdow?
Może ktoś z Was znajdzie chwilkę i napisze mi jak wyglądają takie wyjazdy.
Pozdrawiam ☺

Stokrotko śmiało tu każdy czuje się młodo. Nikt nie przymusza do niczego. Polecam blog Darka na stronie biura podróży, z którego dowiesz się wiele. Witaj wśród NasSmile
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
05-08-2018, 08:32,
#5
RE: Cześć :-)
Witaj Stokrotko,
Odpowiedz
07-09-2018, 21:09,
#6
RE: Cześć :-)
(30-05-2018, 21:13)stokrotka76 napisał(a): Jestem z Wielkopolski. Mam 42 lata. Od jakiegoś czasu rozważam taki wyjazd grupowy w gronie singli. Ale nie ukrywam ze mam trochę obaw. Czy odnajde się w takiej grupie? Jestem osobą dość nieśmiała nie piję alkoholu. Jaki jest średni wiek uczestników takich wyjazdow?
Może ktoś z Was znajdzie chwilkę i napisze mi jak wyglądają takie wyjazdy.
Pozdrawiam ☺

Cześć,
Ja też nie piję (i nie palę). Pierwszy raz wybiorę się na weekend z singlami - do Bydgoszczy. Wybierasz się może?
Nie wiem, jaki jest średni wiek uczestników. Ale myślę, że to nie jest ważne. Ważne, żeby się dobrze bawić Smile Ja mam 47 lat.
Pozdrawiam,
Jadzia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS