Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na co zwracamy uwagę u kobiet?
23-11-2011, 00:22,
#1
na co zwracamy uwagę u kobiet?
skoro Panie piszą na co zwracają uwagę u nas, facetów... z pewną dozą nieśmiałości Wink pozwoliłem sobie rozpocząć podobną dyskusję na temat kobiet Big Grin
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
23-11-2011, 12:19,
#2
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
oj coś panowie się nie kwapią haha Smile będę tu zaglądać, może w końcu mnie oświeci haha Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
23-11-2011, 12:33,
#3
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
(23-11-2011, 12:19)DeeDee napisał(a): oj coś panowie się nie kwapią haha Smile będę tu zaglądać, może w końcu mnie oświeci haha Smile


Faceci to zdecydowanie wzrokowcy i zwracają uwagę na wszystko ale ja się wypowiem za siebie i dla mnie zdecydowanie to oczy ... na początek musi być w nich to coś Tongue

Odpowiedz
23-11-2011, 14:36,
#4
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
właśnie panowie się nie kwapią ja tez będę tu zaglądać
Odpowiedz
23-11-2011, 15:56,
#5
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
(23-11-2011, 14:36)teresa napisał(a): właśnie panowie się nie kwapią ja tez będę tu zaglądać

hmmm no i co odpowiedzieć po moim ostatnim poście?
Odpowiedz
23-11-2011, 17:54,
#6
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
również uważam, iż jesteśmy wzrokowcami

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w pierwszej kolejności zwracam uwagę na samą rozmowę - jeśli nie przegadam całej nocy i do tego nie będę rano zmęczony to nawet kobieta o urodzie top modelki mnie nie zainteresuje...
Odpowiedz
24-11-2011, 11:37,
#7
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
A ja oglądam kobiety od tyłu i z dołu do góry.
Odpowiedz
24-11-2011, 12:17,
#8
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
hmm, a czy Wy panowie zwracacie uwagę na takie aspekty kobiety czy, oprócz zalet fizycznych, jest samodzielna, zaradna, niezależna? A może pociągają was bezradne kobietki, dla którym męskie ramie jest oparciem i możecie się wykazać?

Czy uważacie, że ważnym jest aby z kobietą mieć jak najwięcej punktów wspólnych (zainteresowania, poglądy, sposób spędzania wolnego czasu, itp?) czy nie ma to znaczenia?
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
24-11-2011, 18:25,
#9
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
(23-11-2011, 17:54)vavis napisał(a): również uważam, iż jesteśmy wzrokowcami

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w pierwszej kolejności zwracam uwagę na samą rozmowę - jeśli nie przegadam całej nocy i do tego nie będę rano zmęczony to nawet kobieta o urodzie top modelki mnie nie zainteresuje...

Może i nie zainteresuje, ale na pewno zwrócisz na nią uwagę niż na jakąś troszkę "brzydszą" Rolleyes
I don't need a sex. Life fucks me everyday. Blush

Czym jest miłość? W moim mniemaniu jest to: namiętność, podziw i szacunek. Jeśli człowiekowi są dane dwa z tych elementów, to wystarczy. Jeśli wszystkie trzy, to nie musi umierać, by trafić do nieba.
William Wharton Heart
Odpowiedz
24-11-2011, 19:26,
#10
RE: na co zwracamy uwagę u kobiet?
"Może i nie zainteresuje, ale na pewno zwrócisz na nią uwagę niż na jakąś troszkę "brzydszą" " - może być problem... Nie twierdzę, że uroda się kompletnie nie liczy - jak ktoś wyżej napisał uroda przemija - poza tym zawsze można ją poprawić jednak poznaję kobiety przeważnie drogą elektroniczną więc ciężko jest mi oceniać po okładce bo tej okładki nie widzę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS