Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE W DĄBKACH
01-07-2018, 17:00,
#21
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(01-07-2018, 15:22)lukas8709 napisał(a): Witam wszystkich
Mam jedno pytanie do organizatorów z tego co zapoznałem się na stronie internetowej to rozpoczęcie pobytu odbędzie o godzinie 19:00 ? Czy będzie możliwe szybsze zakwaterowanie np. od godz 14 ?
Ja też planuje być o wiele szybciej na miejscu Gosiu. Więc również będę mógł potowarzyszyć :-) :-) Prawdopodobnie zjawie się już w godzinach rannych.
Pozdrawiam


Cześć,
to super, bardzo się cieszę. Czas nam szybciej minie. Mam nadzieje, że będzie możliwość zostawić gdzieś bagaż. Zobaczymy.
Pozdrawiam
01-07-2018, 19:08,
#22
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Ja tez będę szybciej, około 13. Integracyjna kolacja jest o 19, chyba , że coś się zmieni, to na pewno Was powiadomię. Natomiast bagaże na pewno można zostawić w recepcji albo
w innym miejscu. Zakwaterowanie jest o 17, ale czasami jest szybciej, zależy to, czy zostały już przygotowane pokoje. Pozdrawiam
04-07-2018, 10:34,
#23
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Witam wszystkich mam na imie Daniel jade do Dabek wlasny autem ze Swidnicy (Dolnoslaskie) moge zabrac 3 osoby, ogloszenie dalem na blablacar.pl wiec mozecie rezerwowac z tej strony lub prosze dzwonic pod 888898556 gdyby nie bylo zasiegu prosze o sms.
04-07-2018, 10:56,
#24
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(25-06-2018, 21:20)GosiaG napisał(a):
(25-06-2018, 20:42)lukas8709 napisał(a): Cześć mam na imię Łukasz. Przede wszystkim mam nadzieje ,że na naszym wyjeździe dopisze pogoda bo o atmosferę w naszej grupie zadba nasza koordynator Ewa Smile . Mam pytanie. Czym się wybieracie do Dąbek pociąg autobus czy może własny samochód ? Mój wybór to raczej transport publiczny(PKP PKS ). Wybieram się z dolnego śląska i dojazd kiepski 3 4 przesiadki Undecided. Gosiu nie martw na pewno pozytywnie zapamiętasz ten wyjazd. pozdrawiam :-)

Cześć, pozdrawiam wszystkich. Nadal mało nas tutaj. Dojazd do Dębek kiepski faktycznie. Ja też wybieram się PKS znalazłam jakieś połączenie bez przesiadkek ale będę na miejscu rano i mam kolejne zmartwienie co ja bede tam cały dzień sama robić.

Hej! jestem z Tomaszowa Mazowieckiego, jadę pierwszy raz z koleżanką, dojazd kiepski, ale damy radę, też będziemy rano, może jakoś się znajdziemy i będziemy czekać razem do rozpoczęcia imprezy.
04-07-2018, 17:12,
#25
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Witam wszystkich
Danielu ja też jadę z dolnego śląska ale już zapłaciłem bilet Undecided . Ale z powrotem może będę mógł się zabrać ? Bardzo miło ,że odezwały się też inne Panie :-D :-D
04-07-2018, 19:29,
#26
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Cześć
Fajnie że jest nas tutaj coraz więcej i że nie tylko ja będę tak wcześnie w Dąbkach.
Pozdrawiam wszystkich.
16-07-2018, 17:11,
#27
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Witam,kiedy ten wyjazd i w jakiej cenie?Jestem tutaj nowa i zielona?Violetta
22-07-2018, 19:06,
#28
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Witam jestem tu od niedawna kiedy jest ten wyjazd? Czy to już po? Można się jeszcze zapisać,mam teraz urlop. A może Dziwnów? Pozdrawiam
23-07-2018, 07:56,
#29
RE: WAKACJE W DĄBKACH
CHCIAŁABYM WSZYSTKIM JESZCZE RAZ PODZIĘKOWAĆ ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ W DĄBKACH. MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSCY DOJECHALIŚCIE BEZPIECZNIE DO DOMU. BYLIŚCIE SUPER GRUPĄ. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. MAM NADZIEJĘ, ŻE DO ZOBACZENIA.
23-07-2018, 08:01,
#30
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(22-07-2018, 19:06)Pit5 napisał(a): Witam jestem tu od niedawna kiedy jest ten wyjazd? Czy to już po? Można się jeszcze zapisać,mam teraz urlop. A może Dziwnów? Pozdrawiam

TROCHĘ SIĘ SPÓŹNIŁEŚ. WYJAZD SIĘ ODBYŁ. BYŁO SUPER. JESLI CHCESZ JECHAĆ ZE MNĄ, TO ZAPRASZAM DO POZNANIA WE WRZEŚNIU.MUSISZ ŚLEDZIĆ OFERTY
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS