Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE W DĄBKACH
13-06-2018, 19:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2018, 19:31 przez mateora.)
#11
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(09-06-2018, 07:08)ewakoordynator napisał(a): Widzę , że już mamy zebraną ekipę, tylko teraz odliczamy dni do urlopu.... Szkoda, że oprócz Gosi nikt się nie odezwał, byłoby nam raźniej. Pozdrawiam i czekam na wpisy. Trzymajcie się
Hej
Mam na imię Mateusz i też wybieram się na nasz wspólny urlop więc postanowiłem się zameldować i pokazać że jest nas więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę już by ten urlop był najlepszy! Mam nadzieję że słoneczna pogoda będzie nam towarzyszyła cały pobyt :)
Ps. Ja również pierwszy raz korzystam z wakacji dla singli więc powinno już być trochę raźniej ;) pozdrawiam jeszcze raz wszystkich singli i do zobaczenia na miejscu :)
14-06-2018, 09:53,
#12
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(13-06-2018, 19:29)mateora napisał(a):
(09-06-2018, 07:08)ewakoordynator napisał(a): Widzę , że już mamy zebraną ekipę, tylko teraz odliczamy dni do urlopu.... Szkoda, że oprócz Gosi nikt się nie odezwał, byłoby nam raźniej. Pozdrawiam i czekam na wpisy. Trzymajcie się
Hej
Mam na imię Mateusz i też wybieram się na nasz wspólny urlop więc postanowiłem się zameldować i pokazać że jest nas więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę już by ten urlop był najlepszy! Mam nadzieję że słoneczna pogoda będzie nam towarzyszyła cały pobyt Smile
Ps. Ja również pierwszy raz korzystam z wakacji dla singli więc powinno już być trochę raźniej Wink pozdrawiam jeszcze raz wszystkich singli i do zobaczenia na miejscu Smile
14-06-2018, 09:56,
#13
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Cześć
Miło że się odezwałeś. We dwoje zawsze raźniej, może inni też się odezwą. Pozdrawiam
25-06-2018, 20:42,
#14
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Cześć mam na imię Łukasz. Przede wszystkim mam nadzieje ,że na naszym wyjeździe dopisze pogoda bo o atmosferę w naszej grupie zadba nasza koordynator Ewa Smile . Mam pytanie. Czym się wybieracie do Dąbek pociąg autobus czy może własny samochód ? Mój wybór to raczej transport publiczny(PKP PKS ). Wybieram się z dolnego śląska i dojazd kiepski 3 4 przesiadki Undecided. Gosiu nie martw na pewno pozytywnie zapamiętasz ten wyjazd. pozdrawiam :-)
25-06-2018, 21:13,
#15
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(25-06-2018, 20:42)lukas8709 napisał(a): Cześć mam na imię Łukasz. Przede wszystkim mam nadzieje ,że na naszym wyjeździe dopisze pogoda bo o atmosferę w naszej grupie zadba nasza koordynator Ewa Smile . Mam pytanie. Czym się wybieracie do Dąbek pociąg autobus czy może własny samochód ? Mój wybór to raczej transport publiczny(PKP PKS ). Wybieram się z dolnego śląska i dojazd kiepski 3 4 przesiadki Undecided. Gosiu nie martw na pewno pozytywnie zapamiętasz ten wyjazd. pozdrawiam :-)
25-06-2018, 21:20,
#16
Smile  RE: WAKACJE W DĄBKACH
(25-06-2018, 20:42)lukas8709 napisał(a): Cześć mam na imię Łukasz. Przede wszystkim mam nadzieje ,że na naszym wyjeździe dopisze pogoda bo o atmosferę w naszej grupie zadba nasza koordynator Ewa Smile . Mam pytanie. Czym się wybieracie do Dąbek pociąg autobus czy może własny samochód ? Mój wybór to raczej transport publiczny(PKP PKS ). Wybieram się z dolnego śląska i dojazd kiepski 3 4 przesiadki Undecided. Gosiu nie martw na pewno pozytywnie zapamiętasz ten wyjazd. pozdrawiam :-)

Cześć, pozdrawiam wszystkich. Nadal mało nas tutaj. Dojazd do Dębek kiepski faktycznie. Ja też wybieram się PKS znalazłam jakieś połączenie bez przesiadkek ale będę na miejscu rano i mam kolejne zmartwienie co ja bede tam cały dzień sama robić.
25-06-2018, 21:31,
#17
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Hej wszystkim obecnym ktoś nam nowy doszedł bo mnie ostatnio nie było Smile cześć Łukasz witam w grupie. Gosia czym się przejmujesz będzie morze a i jak pogoda dopisze to nic tylko leżeć na plaży i relaksować się a jak mi się wcześniej uda dotrzec to mogę Ci potowarzyszyć Smile
26-06-2018, 20:34,
#18
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Cześć Wam Wszystkim, ja wybrałam opcję Blablacar. Polecam. Na pewno szybciej i taniej niż PKS lub pociągiem. Warto się zorientować. A propos atmosfery, mogę się troić i dwoić, żeby było miło i fajnie, ale tak naprawdę to od Nas Wszystkich zależy z jakim nastawieniem jedziemy. MYŚLĘ, ŻE WSZYSCY JEDZIEMY DO DĄBEK, ŻEBY SIĘ DOBRZE BAWIĆ. POZDRAWIAM
26-06-2018, 22:11,
#19
RE: WAKACJE W DĄBKACH
(25-06-2018, 21:31)mateora napisał(a): Hej wszystkim obecnym ktoś nam nowy doszedł bo mnie ostatnio nie było Smile cześć Łukasz witam w grupie. Gosia czym się przejmujesz będzie morze a i jak pogoda dopisze to nic tylko leżeć na plaży i relaksować się a jak mi się wcześniej uda dotrzec to mogę Ci potowarzyszyć Smile


CZeść
Miło mi będzie jak zechcesz mi potwarzyszyć. Może jeszcze ktoś będzie wcześniej. Zobaczymy.
Pozdrawiam
01-07-2018, 15:22,
#20
RE: WAKACJE W DĄBKACH
Witam wszystkich
Mam jedno pytanie do organizatorów z tego co zapoznałem się na stronie internetowej to rozpoczęcie pobytu odbędzie o godzinie 19:00 ? Czy będzie możliwe szybsze zakwaterowanie np. od godz 14 ?
Ja też planuje być o wiele szybciej na miejscu Gosiu. Więc również będę mógł potowarzyszyć :-) :-) Prawdopodobnie zjawie się już w godzinach rannych.
Pozdrawiam
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS