Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
23-05-2018, 13:37,
#31
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Kolega nurkował w celu znalezienia drobnych na piwo? Z wiadomych względów, to proszę o odpowiedź w temacie powyżej tegoSmileWink. Też się kiedyś nieopacznie wpisałam tam, gdzie mi wyjazd był obcySmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
23-05-2018, 13:41,
#32
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
(23-05-2018, 13:37)DorotaK napisał(a): Kolega nurkował w celu znalezienia drobnych na piwo? Z wiadomych względów, to proszę o odpowiedź w temacie powyżej tegoSmileWink. Też się kiedyś nieopacznie wpisałam tam, gdzie mi wyjazd był obcySmile.

Dorotko ciepło ciepło...ale pytania proszę stawiać na wątku Ciechocinka. Nie chcę znów na banicję zostać wysłany za wolność słowaWink
23-05-2018, 17:58,
#33
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
(23-05-2018, 13:41)turysta napisał(a):
(23-05-2018, 13:37)DorotaK napisał(a): Kolega nurkował w celu znalezienia drobnych na piwo? Z wiadomych względów, to proszę o odpowiedź w temacie powyżej tegoSmileWink. Też się kiedyś nieopacznie wpisałam tam, gdzie mi wyjazd był obcySmile.

Dorotko ciepło ciepło...ale pytania proszę stawiać na wątku Ciechocinka. Nie chcę znów na banicję zostać wysłany za wolność słowaWink

..tak tylko tam Smile
25-05-2018, 08:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2018, 08:35 przez DorotaK.)
#34
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Bartku mam takie pytanko, jeśli zdarzyłoby się tak, że w czasie pobytu we Wrocławiu mocno dawałby się we znaki upał, to czy ewentualnie byłyby czas do skorzytania z basenu? Czy w ogóle jest jakiś tego typu obiekt dostępny w czasie pobytu we Wrocławiu? Żeby uprzedzić reakcję Dwóch Seniorów nie chodzi mi tu o basen przeciwpożarowy, fontannę multimedialnąSmileWink, rzekę, kanały itp.SmileWink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
25-05-2018, 19:39,
#35
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Witam Wszystkich - pomysł z basenem - świetny.....Bartek rozważ proszę, może uda się gdzieś blisko wbić.....upały będą wielkie więc dla ochłody......do wody SmileSmile Fontanna cudowna - zobaczycie , widziałam w zeszłym roku....Cieszę się ze spotkania ze znajomymi z innych singlowych wyjazdów SmileSmile no i Bartuś z Tobą również Smile Mam nadzieję że będzie wesoło Smile
25-05-2018, 21:25,
#36
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Super Basiu, że mnie poparłaś. Schłodzenie zewnętrzne, a później wewnętrzneWink. Zresztą jak kto lubiWinkSmile. Byle byśmy zeszli Wrocław, a nie sami podczas upałuSmileWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS