Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
19-04-2018, 14:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2018, 15:34 przez katrin.)
#21
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Iwa, pewnie że raźniej :) jadę pociągiem ok 11 a Asia obiecała podesłać sprawdzony nr na taxi :)
tak więc nie zastanawiaj się dłużej...
19-04-2018, 21:56,
#22
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Może nie utajniać nr taxi, bo od Asi wiem, że najlepiej dostać się do ośrodka jadąc taksówką. Co prawda uprzejmy Pan Dyspozytor komunikacji miejskiej w Tomaszowie podał mi mailowo linię autobusową do Smardzewic, ale niestety w moim przypadku to długi czas oczekiwania na połączenie. Częstoliwość jazdy autobusów powalająca. Na początek kwietnia chyba jeden na cztery godziny. Dziewczyny wiecie coś o cenie za taki przejazd taksówką? PozdrawiamSmile
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 22:00,
#23
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Oczywiście jeśli któryś z Panów ma informacje o kosztach takiego przejazdu taxi, to proszę o info.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 22:16,
#24
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 08:31)turysta napisał(a):
(19-04-2018, 06:15)DorotaK napisał(a): Tak Asiu przyłączyłam się.do dyskusji do wątku Majówki nad morzem, bo nad Stawem jakoś cichutko. To poradź jak Kobieta Kobiecie, co do walizki wrzucić szpileczki, czy gumiaczkiWink?

koniecznie flaszeczkę i zapitkę, ogóreczek kiszony też mile widziany Wink

koniecznie jeszcze jakiś węgiel, stoperan, ranigast,.... niezbędne są jeszcze jakieś zabezpieczania od komarów i nie tylko bo różnie może być ....a lepiej "nosić niż się prosić" Smile
20-04-2018, 07:25,
#25
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Kurczę to jakiś napad na aptekę trzeba zrobić, chyba że jedzie z nami jakaś Pigułka bądź DoktoreSmile. Przyznać się i to już, bo co mam sobie podnosić koszty imprezy nad StawemWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
20-04-2018, 07:57,
#26
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 14:58)katrin napisał(a): Iwa, pewnie że raźniej Smile jadę pociągiem ok 11 a Asia obiecała podesłać sprawdzony nr na taxi Smile
tak więc nie zastanawiaj się dłużej...

Hej. Znalazłam maila od Dyspozytora. Autobus linii nr 40 jeździ do Smardzewic z przystanku po stronie dworca PKS (oczywiście "koniec języka za przewodnika", bo nie znam Tomaszowa Mazowieckiego). Podał mi godzinę odjazdu w sobotę 14:26. Teraz jednak trochę plany dojazdu zmieniłam i będę w Tomaszowie o 11 i tylko zostanie mi opcja taxi. Dotarłam do rozkładu autobusu nr 40 na stronie komunikacji miejskiej Tomaszowa i lepiej tam zerknij. Pozdrawiam Dorota.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
20-04-2018, 08:25,
#27
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Dorota ja też jadę PKP do Tomaszowa i powinnam być planowo o 11:19 - Ty będziesz dużo wcześniej?
Bo jak nie to możesz zaczekać na mnie i pojedziemy taxi razem Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
20-04-2018, 08:28,
#28
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 06:15)DorotaK napisał(a): Tak Asiu przyłączyłam się.do dyskusji do wątku Majówki nad morzem, bo nad Stawem jakoś cichutko. To poradź jak Kobieta Kobiecie, co do walizki wrzucić szpileczki, czy gumiaczkiWink?

Dorota szpileczki koniecznie na wieczorne imprezy się przydadzą Smile a gumiaczki?? Ja biorę zwyczajne zakryte wygodne buty do wędrówek - ale jak masz miejsce w walizce to mogą być i gumiaczki Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
03-05-2018, 08:55,
#29
Thumbs Up  RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Współuczestnicy imprezy majówkowej serdecznie Was pozdrawiam i liczę na to, że jeszcze w "jakieś konstelacji się spotkamy", bo byliście super. Łapię już solo promyki słonka, bo tam u mnie w "Komarzewie"Smile podobno tylko 15C jest. Dziękuję Darku - świetnie Single Relax zorganizowało imprezę, a Ty jako opiekun nieźle się nami "zaopiekowałeś"WinkSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS